Топ публикации

Какво прави Ледената кралица Асдис по време на исландския фурор на Евро 2016?

Исландия изригна като гейзер на Евро 2016, за да прескочи груповата фаза при дебюта си на голям футболен форум. Преди историческия осминафинал с Англия най-прочутата представителка на Исландия у нас – Ледената кралица Асдис Ран, даде интервю за „Меридиан Мач“, в което прави интересен коментар за жените и футбола.

Според сексапилната блондинка, ако една жена не гледа футбол по време на европейското първенство във Франция, то „тогава би трябвало да е заета с нещо МНОГО важно. Вариантът е да поеме изцяло грижата за децата, докато съпругът й е залепен за телевизора.

Или пък да прави секс, хехе…“
, смята сексапилната блондинка.

Бившата съпруга на миналия през ЦСКА исландски нападател Гардар Гунлаугсон признава още, че прекарва „доста време в България – повече, отколкото в Исландия. Тя разкри още, че любимецът й в националния тим на Исландия в момента е вратарят Ханес Халдорсон.

Луди клипове

Коментаторът възкликна: Летящият българин! Гришо смая света с това отиграване (ВИДЕО)

Тенис ракета №1 на България Григор Димитров изправи на крака публиката в Синсинати с фамозно изпълнен „летящ“ смач в края на втория сет. С него Гришо спаси сетбол срещу Новак Джокович, макар впоследствие да загуби и сета, и мача.

Това изпълнение обаче накара коментаторът да възкликне: Летящият Българин.

Насладете се:

Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола – от 0:4 до 8:5 с човек по-малко! (ВИДЕО)

Лига Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола. Руският Зенит (СП) направи наглед невъзможното и макар с човек по-малко за почти час, успя да обърне от 0:4 до 8:5 в общия резултат Динамо (Мн) в третия квалификационен кръг.

След 0:4 в първия мач, Зенит водеше само с 1:0 до средата на второто полувреме и не се виждаше надежда. Домаикините поведоха с 2:0, но пък останаха с човек по-малко. Въпреки това докараха нещата до продължения, а дори имаха и шанса за 5-и гол още в редовното време.

В допълнителните 30 минути беларуският тим намали и на Зенит вече трябваше успех с 6:1. Голове в 109-ата и 115-ата минути го направиха факт, а след като и тимът от Минск остана с 10 души, питерци вкараха още 2 гола за впечатляващото и оставащо в историята 8:1.

Емоционална снимка от съблекалнята на ЦСКА само минути след загубата от ФК Копенхаген (ФОТО)

Турска съдийска тройка подля вода на ЦСКА в опитите на „армеците“ да обърнат в общия резултат ФК Копенхаген в Лига Европа. Българският тим загуби отново с 1:2 и с общ резултат 2:4 прекрати участието си след третия квалификационен кръг.

В 23-тата минута Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и извиде Даме Н’Дойе сам срещу вратаря Витаутас Черняускас, а таранът без проблем вкара. Факт е обаче, че опитният голмайстор на датчаните бе в ситуация на засада.

Сетне футболист на домакините нанесе удар в главата на Кристиян Малинов, но турският съдия Мелер не го изгони. Преди седмица в София при подобна ситуация ЦСКА остана с човек по-малко, след като Божидар Чорбаджйски бе отстранен с директен червен карто

Евандро успя да изравни (58) и върна надеждите на ЦСКА за пълен обрат, но само 6 минути по-късно втори гол на Н“Дайе ги угаси и практически срина тонуса на тима на Ел Маестро.

Минути след срещата пък „червените“ пуснаха тази снимка, на която отборът е прегърнат и показва задружност. Подобна имаше и след ключовата загуба с 2:3от Лудогорец в Разград миналия сезон. Интересното е, че ЦСКА гостува именно на „Лудогорец Арена“ след 3 дни.