Горещо!!!

БФС: Съдиите влияят на крайните резултати на мачовете от Първа лига

20.12.2016

Съдийската комисия към БФС разкри, че спира за неопределено време правата на някои рефери от Първа лига, които в последните два месеца не са се представили на нужното ниво и са повлияли на крайния изход на определени срещи в елита.

„След задълбочен анализ и на базата на докладите на съдийските наблюдатели и поставените незадоволителни оценки на определени съдии, както и за допуснати явни съдийски грешки от тях, които повлияха на крайните резултати на някои от футболните срещи, СК при БФС взе решение да спре съдийските права на същите за неопределено време, съгласно „Правилника за футболното съдийство в България“, се казва в официалното съобщение.

Преди дни шефът на родните рефери Петър Петров скочи на съдийската тройка на мача ЦСКА – Дунав (3:0), предвождана от Ангел Ангелов. В тази среща имало скандално бутане на домакините.

ПО ТЕМАТА
24.04.2017
Хороскопът за сряда: ден за възможности, приоритети и… още нещо!
23.04.2017
За тези 3 зодии през месец май ще вали…ще вали дъжд от пари!
14.04.2017
Ние сме ангели с едно крило: всички родени между 1950 и 1990 г., не забравяйте да прочетете това!

Sportove.net
Краят на една голяма звезда! Българската музика загуби Магапаса, вижте какво се случи с някогашния любимец на всички
25.04.2017
ИЗВЪНРЕДНО от последните минути: Всички медии в страната гръмнаха с ужасна новина! Твърде млад, за жалост внезапно почина…