Луди клипове

Удивително изпълнение беляза кръга в Англия! Страхотна рабона от Сеск Фабрегас срещу Борнемут! (ВИДЕО)

„Рабона“ от Сеск Фабрегас на Челси – Борнемут (3:0). И въпреки че ударът бе след прозвучал съдийски сигнал и дори избит, вероятно остана най-започнящото се нещо от кръга на Боксинг дей.

Феноменален гол в женски футболен мач, а само да видите кактво се случи с топката (ВИДЕО)

Не само феноменален гол, а и страхотно продължение!

Вижте тази публикация в Instagram.

When you hit the jackpot 🎯🎰 ⠀ 🎥 @fcvideo & CovUnitedLFC

Публикация, споделена от 433 | Football (Soccer) (@433) на

Това не е истина! Можете ли да повярвате, че топката не влезе в мрежата след този карамбол! (ВИДЕО)

На уникални десетина секунди стана свидетели зрителите на мача между Минесота и Колорадо. В 8-ата минута при 0:0 Колорадо създаде невероятен карамбол пред вратата на противника, като на 6 пъти можеше да отбележи, а на два пъти топката бе чистена от самата голлиния. Попадение обаче не влезе.

Явно обаче гостите са били погалени „отгоре“ в този мач, тъй като срещата завърши 2:0 в тяхна полза.

Вратар прикова погледите на света с феноменален гол в последната минута на продължението! (ВИДЕО)

Вратарят Кевин Франс спаси тима си КРС Гент от поражение срещу Олса Бракел, като вкара феноменален гол в 94-тата минута за 2:2.