Горещо!!!

Ясен е третият освободен от ЦСКА след Борис Галчев и Анатолий Господинов

11.01.2017

ЦСКА се раздели с трети футболист след капитана Борис Галчев и вратаря Анатолий Господинов. Част от „червения“ клуб вече не е и дошлият през лятото Лазар Марин. Защитникът се завръща в тима, от който дойде в ЦСКА – Ботев (Пд).

Лазар не можа да се наложи в първия тим, като записа за дубъла 13 мача с 1 гол. В Първа лига Марин така и не записа минути, но пък игра при загубата с 1:2 от Локо (Сф) за Купата на България.

В Ботев (Пд) пък ще има повече шансове за изява, след като единствените крайни защитници в „Коматево“ са Крум Стоянов и Цветомир Панов.

ПО ТЕМАТА
24.04.2017
Хороскопът за сряда: ден за възможности, приоритети и… още нещо!
23.04.2017
За тези 3 зодии през месец май ще вали…ще вали дъжд от пари!
14.04.2017
Ние сме ангели с едно крило: всички родени между 1950 и 1990 г., не забравяйте да прочетете това!

Sportove.net
Краят на една голяма звезда! Българската музика загуби Магапаса, вижте какво се случи с някогашния любимец на всички
25.04.2017
ИЗВЪНРЕДНО от последните минути: Всички медии в страната гръмнаха с ужасна новина! Твърде млад, за жалост внезапно почина…