Изцепки

The Guardian в шок: български футболист пие бира по време на мач, вкара в последната минута! (ВИДЕО)

Една от водещите медии на Острова The Guardian е останала впечатлена от действията на бившия национал на България Иван Бандаловски. Някогашият бек на ЦСКА се изправи с вече бившия си тим Верея срещу Левски в бараж за квота за Лига Европа. Бандата вкара изравнителния гол за 1:1 в последната минута на добавеното време, с което прати битката в продължения и последвали дузпи. Бандаловски обаче ще се запомни и с друг момент в мача.

Още при 0:0 към терена полетя кенче бира от феновете на Левски, а той взе демонстративно напитката и отпи няколко глътки.

Bandalovski by mohamed1021

Водещи новини

Пепе от Португалия сътвори най-големия цирк на Мондиал 2018 досега (ВИДЕО)

Португалия удари Мароко с 1:0 във вторите мачове от Мондиал 2018 и така за класиране напред се нуждае само от равен срещу Иран в последния си мач, и то при положение, че Испания победи африканците.

Победата бе изключително важна за „мореплавателите“ и това обяснява защо те използваха всякакви методи, с които да задържат преднината, дошла след ранния гол на Кристиано Роналдо.

Бившият му съотборник в Реал (М) Пепе дори пробва да симулира по идиотски начин в добавеното време, само и само да получи нарушение, с което да припечели някой и други секунда.

Ето как Пепе се строполи артистично, след като бе побутнат от Мехди Бенатия.

Изцепки

(Не)изпълнението на тъч, което ще остане като една от емблемите на Мондиал 2018 (ВИДЕО)

До завършека на Мондиал 2018 имаше още доста седмици и мачове, но определено вече е ясен един от епизодите, с който ще бъде запомнено световното първенство в Русия – (не)изпълнението на тъч в добвеното време на Иран – Испания (0:1).

Милад Мохамади се пробва да метне с кълбо напред „английски тъч“, като преди това се помоли на Алаах. В крайна сметка се отметна от първоначалните си намерения.

Изцепки

Мохамед Салах проговори за сблъсъка със Серхио Рамос, подигра се на испанеца

Може би най-желаният футболист в света – Мохамед Салах, даде ексклузивно интервю за испанския Marca, в което говори за финала между Ливърпул и Реал (М), който напусна към края на първата част поради контузия. салах както и за предстоящото Световно първенство.

“Сега съм по-добре. Имам надежда да играя в първия мач от Мондиала срещу Уругвай. Зависи от това как се чувствам преди срещата”, сподели Мо.

Той определи контузията си на финала в Шампионската лига като най-лошия момент в кариерата. “Когато паднах на тревата, усетих смесица между физическа болка, силно притеснение, ярост и тъга, че не мога да продължа да играя. Моменти по-късно помислих и върху възможността да пропусна Мондиала, а това беше опустошителна мисъл”, казва Мо Салах.

И коментира с ирония ситуацията, при която имаше съприкосновение със Серхио Рамос: “Гледайки добре ситуацията, виждам как той първи ме хваща за ръката, аз падам на една страна и той си контузва другото рамо”.