Изцепки

The Guardian в шок: български футболист пие бира по време на мач, вкара в последната минута! (ВИДЕО)

Една от водещите медии на Острова The Guardian е останала впечатлена от действията на бившия национал на България Иван Бандаловски. Някогашият бек на ЦСКА се изправи с вече бившия си тим Верея срещу Левски в бараж за квота за Лига Европа. Бандата вкара изравнителния гол за 1:1 в последната минута на добавеното време, с което прати битката в продължения и последвали дузпи. Бандаловски обаче ще се запомни и с друг момент в мача.

Още при 0:0 към терена полетя кенче бира от феновете на Левски, а той взе демонстративно напитката и отпи няколко глътки.

Bandalovski by mohamed1021

Изцепки

Футболистът, от когото три жени родиха в рамките на месец и половина, има още по-идиотски случай

Нападателят на Сток Сити Бераино, кото стана известен с това, че се сдоби с три деца от три различни жени в рамките на 6 седмици, влезе за втори път в рамките на година в световния информационен обмен. Въпреки че таранът има само гол за последните си над 1000 игрови минути, през януари пак изби рибата, след като се появи за мач срещу Манчестър Юнайтед с 24 часа по-рано.

Бераино чакал своите съотборници на паркинга, за да се качи в автобуса. Негов съотборник го забелязал и отишъл да му обясни, че мачът е на следващия ден.

Изцепки

Фенове на ЦСКА се разгневиха: тази секира не беше ли червен картон за Лудогорец? (ВИДЕО)

От фейсбук страницата „Всички фенове на ЦСКА в една страница, можем ли?“ пуснаха интересно видео с момент от мача Ботев (Пд) – Лудогорец 2:3.

Става въпрос за ситуацията, при която главният съдия Ивайло Стоянов пощади нападателя на „орлите“ Клаудиу Кешеру, като не му показа втори жълт картон за едно остро влизане. Действията на румънският таран предизвикаха бурна реакция от трибуните на „Коматево“, но това не се оказа достатъчно за петричкия арбитър да посегне към джобчето.

Преценете сами основателни ли са претенциите за изгонване на Кешеру.

Изцепки

Грозната ситуация от Ботев (Вр) – ЦСКА, останала почти незабелязана (ВИДЕО)

ЦСКА удари с 2:0 Ботев (Вр) в мач, в който като цяло властваше феърплеят. Не липсваха обаче и дискусионни ситуации като тази с Николай Бодуров и Данел Гаджев. Двамата опитни футболисти размениха храчки при една дискусионна ситуация. Главният съдия Валентин Железов обаче не видя какво се случва и картони не последваха.