Водещи новини

(18+) Еректиралият от целувки на плажа пенис на Сеск Фабрегас разбуни Instagram (СНИМКА)

Футболистът на Челси Сеск Фабрегас допусна сериозен „гаф“ в Instagram, след като качи снимка, на която е леко… натопорчен. Сеск се целува на плажа с половинката си Даниела, но мъжкото му достойнство издава мерак за нещо повече. Това не остана незабелязано от легендата на английския шампион Джон Тери, който написа „Страхотна снимка, Сеск Фабрегас, но не съм сигурен за шортите“.

The big love ❤️

Публикация, споделена от Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) на

Исландец е най-желаният от жените футболист на Мондиал 2018, за 30 минути на терена събра 320 000 последователи в Instagram (СНИМКИ)

Жените от цял свят полудяха по исландския национал Рурик Гисласон. Синеокият халф е част от дебютанта на Световното първенство в Русия и записа 30 минути на терена в първия мач – срещу колоса Аржентина (1:1).

Красотата на Рурик, който има вече ново прозвище – Секси Рурик, не остана незабелязана от фенките на футбола.

В началото на Мондиала 30-годишният полузащитник имаше 30 000 последователи в “Инстаграм”, а след 30-те минути срещу Меси и компания феновете му с социалната мрежа вече надхвърлят 620 000, което е два пъти повече от цялото население на Исландия, пише БНТ.

Fitting and shooting!

Публикация, споделена от Rurik Gislason (@rurikgislason) на

First of two preparation games for the FIFA World Cup yesterday!

Happy to have scored my first goal for my new club and honoured to be on @kicker ‘s team of the week.

⚽️ úti í kuldanum!

Viktoría Alfreðsdóttir ❤️

Back in training after a lovely holiday! #1fcnürnberg

Enjoying my summer holiday!

Секси фенка на Полша превзе Twitter (СНИМКА)

Красива и адски сепксапилна фенка на Полша превзе Twitter след първия мач на „Дружината“ на Мондиал 2018. Поляците бяха победени малко изненадващо от Сенегал с 2:1, но въпреки това категорично засенчиха съперника на трибуните, поне що се касае до женско присъствие.

Невиждан досега резултат в историята на световните първенства по футбол! (ВИДЕО)

Невиждан досега резултат в историята на световните първенства по футбол – Япония спечели срещу Колумбия с 2:1 в първия мач от група „Н“ на Мондиал 2018 и стана първият азиатски отбор, който побеждава който и да е южноамерикански съперник на световни финали!

Карлос Санчес от колумбийския тим получи червен картон за игра с ръка в наказателното поле още в 3-тата минута и това улесни задачата на момчетата от страната на изгряващото слънце. Отсъдената дузпа за 0:1 реализира Шинджи Кагава, но Хуан Кинтеро в 43-тата изравни.

Все пак численото превъзходство на японците си каза думата и в 73-тата минута Юя Осако заби победния гол.