Луди клипове

Само при мисълта за него и ми потичат лигите, толкова вкусна манджа няма просто

Тези патладжани със сирена стават просто удивителни

Предлагаме ви рецептата за патладжани със сирена. Толкоз са вкусни, че категорично ще си ги правите редовно.

А и никак не са сложни за приготвяне у дома.

Лесни, апетитни и много красиви стават тези патладжани със сирена

Трябват ни четири средни патладжана, зехтин, четири-пет домата или 400 грама доматен сос.

А за плънката са ни нужни 200 грама моцарела, 400 грама крема сирене, 150 грама настърган пармезан, две яйца, черен пипер, сол на вкус.

Първо е необходимо да си нарежем патладжаните на 12 ивици и да ги намажем с малко зехтин и от двете им страни. Готвим ги на тиган и на умерен огън по 1-2 минутки от всяка страна, докато започнат да омекват.

След това ги преместваме настрани, за да изстинат. Всички продукти за вкусната плънка си ги смесваме в една купа, като леко разбием преди това яйцата и разкъсаме моцарелата.

Взимаме един плосък съд от йенско стъкло и намазваме дъното му с доматения сос. Върху всяка от ивиците патладжан поставяме от плътката, а после завиваме хубаво на руло.

Нареждаме си рулцата от патладжани върху доматения сос или нарязаните пресни домати и ги поръсваме с настърган пармезан или накъсана моцарела.

После пъхаме ястието да се пече във фурната за около 25 минутки, а самата фурна вече сме я загряли на температура от 200 градуса. Щом моцарелата или пармезанът започнат да се размекват, значи вкусотията е готова. А тя наистина става зверски апетитна.

Пожелаваме ви добър апетит и да ви е много вкусно на всички!

източник: zajenata.bg

Феноменален гол в женски футболен мач, а само да видите кактво се случи с топката (ВИДЕО)

Не само феноменален гол, а и страхотно продължение!

Вижте тази публикация в Instagram.

When you hit the jackpot 🎯🎰 ⠀ 🎥 @fcvideo & CovUnitedLFC

Публикация, споделена от 433 | Football (Soccer) (@433) на

Това не е истина! Можете ли да повярвате, че топката не влезе в мрежата след този карамбол! (ВИДЕО)

На уникални десетина секунди стана свидетели зрителите на мача между Минесота и Колорадо. В 8-ата минута при 0:0 Колорадо създаде невероятен карамбол пред вратата на противника, като на 6 пъти можеше да отбележи, а на два пъти топката бе чистена от самата голлиния. Попадение обаче не влезе.

Явно обаче гостите са били погалени „отгоре“ в този мач, тъй като срещата завърши 2:0 в тяхна полза.

Вратар прикова погледите на света с феноменален гол в последната минута на продължението! (ВИДЕО)

Вратарят Кевин Франс спаси тима си КРС Гент от поражение срещу Олса Бракел, като вкара феноменален гол в 94-тата минута за 2:2.