Горещо!!!

Благодаря ти, че се завърна! Впечатляващи резултати в 1-вия кръг на Премиър Лийг, сезон – 2017/18!

12.08.2017

Започна новият футболен сезон в елита на Англия!

След вчерашната голеада в Лондон, в която Арсенал постигна късна и драматична победа с 4:3 над бившия шампион Лестър, днес шоуто продължи.

Във втората среща от откриващия кръг Ливърпул изпусна 2 точки, след нова драма с обрати срещу Уотфорд – 3:3. Изравнителният гол за домакините дойде в третата минута на добавеното време.

Челси пък започна със загуба защитата на титлата – 2:3 от Бънрли на „Стамфорд Бридж“.

„Сините“ останаха с 10 души след изгонването на Гари Кейхил още преди да е изтекъл и четвърт час игра, а на полувремето падаха с 0:3. Челси върна един гол, а след това и  Сеск Фабрегас потегли преждевременно към съблекалните. Дори с 8 полеви футболисти шампионите намалиха на 2:3 и накараха Бърнли да трепери до последния съдийски сигнал за така важната победа.

Новаците от Хъдърсфийлд също впечатлиха след 3:0 навън срещу Кристъл Палас.

Евертън започна с пестеливо 1:0 у дома над коравия Стоук Сити, със същия резултат УБА удари Борнемут, а голове нямаше единствено в мача Саутямптън – Суонзи.

Остава да се изиграят мачовете Брайтън – Манчестър Сити, Нюкясъл – Тотнъм и Манчестър Юнайтед – Уест Хям.