Пропускът на сезона!!! Можете ли да повярвате, че Ривиер не успя да накаже ПСЖ оттам?! (ВИДЕО)

09.09.2017
Изцепки

Нападателят на Метц Еманюел Ривиер направи пропуска на сезона дотук! Таранът се прочу с уникален шанс, в който можеше да опъне мрежата на абсолютния фаворит за титлата във Франция ПСЖ, но от метри на празна врата не намери очертанията й.

Метц загуби от ПСЖ с 1:5 домакинството си в Лига I, но ако Ривиер бе отбелязал при 1:1 тази ситуация, със сигурност мачът щеше да бъде доста по-различен. Чутовният пропуск дойде 3 минути след почивката.

Вратарят на „принцовете“ Алфонс Ареола направи огромен гаф, който обаче не бе наказан от Ривиер.

Стражът на ПСЖ се опита да отиграе с глава върнта топка от Маркиньос и това даде възможност на Ривиер да вкара втория си гол в мача, след като бе изравнил за 1:1 в 37-ата.

И както повелява притчата, едно нещастие никога не идма само. Минути след пропуска, Беноа Асу-Екото от домакините бе изгонен, а ПСЖ се възползва от събитията и натресе на клетия Метц още 4 парцала, като дебютен гол за столичани заби Килиан Мбапе (59). Останалите за ПСЖ бяха дело на Единсон Кавани (31, 75), Неймар (69) и Лукас Моура (88).

От категорията
25.09.2017
Страхотен бонус за Петър Хубчев: голмайстор №1 на Първа лига може да води атаката на България!