Изцепки

Пропускът на сезона!!! Можете ли да повярвате, че Ривиер не успя да накаже ПСЖ оттам?! (ВИДЕО)

Нападателят на Метц Еманюел Ривиер направи пропуска на сезона дотук! Таранът се прочу с уникален шанс, в който можеше да опъне мрежата на абсолютния фаворит за титлата във Франция ПСЖ, но от метри на празна врата не намери очертанията й.

Метц загуби от ПСЖ с 1:5 домакинството си в Лига I, но ако Ривиер бе отбелязал при 1:1 тази ситуация, със сигурност мачът щеше да бъде доста по-различен. Чутовният пропуск дойде 3 минути след почивката.

Вратарят на „принцовете“ Алфонс Ареола направи огромен гаф, който обаче не бе наказан от Ривиер.

Стражът на ПСЖ се опита да отиграе с глава върнта топка от Маркиньос и това даде възможност на Ривиер да вкара втория си гол в мача, след като бе изравнил за 1:1 в 37-ата.

И както повелява притчата, едно нещастие никога не идма само. Минути след пропуска, Беноа Асу-Екото от домакините бе изгонен, а ПСЖ се възползва от събитията и натресе на клетия Метц още 4 парцала, като дебютен гол за столичани заби Килиан Мбапе (59). Останалите за ПСЖ бяха дело на Единсон Кавани (31, 75), Неймар (69) и Лукас Моура (88).

🔞 Лъсна срамната истина за груповото изнасилване на бразилската фенка край стадион „Лужники“

Станаха известни подробности за случката с бразилската фенка, която написа заявление в московската полиция, че е била изнасилена групово край стадион „Лужники“ по време на Световното по футбол, съобщава телеграм-каналът Mash. Оказва се, че девойката, която се казва Жулиана Трофа, пристигнала в Москва със съпруга си и най-добрия му приятел.

Тъй като нямали достатъчно пари, те отседнали вкупов в една стая. В деня на финала на Световното първенство Жулиана останала насаме с приятеля на мъжа си и започнала да прави секс с него. Двамата толкова се разгорещили, че Жулиана получила секс травми. За да обясни по някакъв начин произхода им на мъжа си тя измислила историята с груповото изнасилване, която бе разпространена от медиите по цял свят.

С помощта на камери за видеонаблюдение полицаите установили, че девойката лъже.  Най-добрият приятел на рогоносеца отказал да дава биоматериали за анализ. След разплитането на случая полицията е разрешила вчера на Жулиана да си вземе заявлението за групово изнасилване и да се прибере в Бразилия. Как съпругът ѝ я е посрещнал и каква е била реакцията му засега няма информация.

Blitz.bg

Изцепки

Брутална гавра с Кристиано Роналдо, в Неапол си бършат задните части с него! (СНИМКИ)

Търговци от Неапол, фенове на големия врат на Ювентус за титлата – Наполи, се подиграха с новата супрезвезда на „старата госпожа“ – Кристиано Роналдо.

В града се появи тоалетна хартия, на която грее лика на петкратния носител на Златната топка.

Трябва да се отбележи, че продуктът е сред най-търсените по сергиите в града, а феновете на Наполи не пропускат възможност да се заредят у дома с „Кристиано“.

Интересно е, че само преди дни президентът на Наполи призна, че Роналдо се е натискал да играе за „небесносините“, но подобен трансфер би тласнал клуба към фалит.

сн. ФоксСпортс

Адмира Вакер с шокиращ резултат в първия си официален мач за сезона!

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Адмира Вакер стана за посмешеще в Австрия, след като отпадна от турнира за местната купа още с първия си мач.

Адмира се сгромоляса с 0:1 срещу 3-тодивизионния  аматьорски Ноезайдъл.

Единственото попадение в двубоя вкара Бозкурт в 59-ата минута, а капитанът на Адмира пропусна дузпа в същата минута.

Нискоразредният тим дори изпуснал още положения, с които да прати опонента на ЦСКА на разлика.