Горещо!!!

Страхотна задна ножица от Първа лига! (ВИДЕО)

09.09.2017

Страхотна задна ножица на мач от родната Първа лига. ЦСКА разгроми с 3:0 Верея и запази лидерската си позиция и след 8-ия кръг, а най-красивия момент в мача сътвори Александър Дюлгеров. Универсалният защитник на „червените“ отправи страхоита задна ножица в 5-ата минута, но намери гредата на старозагорци.

Интересно е, че за 3-ти път от началото на сезона рамките на вратите спират сърцатия бранител от първия гол.

За ЦСКА се разписаха Густаво Кулма (7, 37) и Фернандо Каранга (67).

„Като гледам как е тръгнало, може накрая да ми излезе и такъв прякор. За трети път този сезон удрям греда. Не знам какво трябва да стане, че да вкарам. Надявам сега в някой много възлов мач през сезона да отбележа и този път да бъде победен голът. Така ще се зарадвам и аз“, заяви Дюлгеров пред официалния сайт на „армейците“.

„Добър мач за нас, създадохме много положения, вкарахме три гола, а не допуснахме такъв.

Мисля, че се получи добре и за зрителите. Мисля, че в правилната посока вървим и показваме, че можем без проблем да се борим за шампионската титла.

Имаше мигове, в които Верея ни затрудняваше.

Някъде в средата на първото полувреме, тогава допуснахме малко липса на концентрация. Изпуснахме няколко момента в средата на терена, но нормално. Има го и това в мача. Взехме трите точки, сега е ред на следващия мач.

„Радвам се, че отново дойдоха доста хора на трибуните. Надявам се с всеки изминал мач да идват още повече, а ние да ги радваме. Знаете, че наближава дербито (с Левски – б.р.).

Макар че има още доста мачове, в дербито трябва да покажем кои сме ние.”

„Да, предстоящият мач срещу Черно море във Варна е доста важен.

Пак казвам – има много мачове, докато дойде времето да играем срещу Левски. Невинаги ще бъде толкова лесно, но с подкрепата на феновете е друго. Забавляваме се. Надявам се да продължаваме така”, пожела си 27-годишният благоевградчанин.