Изцепки

Прочухме се в Европа: мач от Първа лига с абсурдна развръзка! (ВИДЕО)

Рядкост е, когато нещо, свързано с българския футбол, се разчуе в европейски мащаб, но пък мач от родната Първа лига даде сериозни основания за популярност. Етър обърна Славия от 0:1 до 2:1 за втори път този сезон, като интересното е, че и трите гола във Велико Търново бяха дело на футболисти на гостите.

Славия откри резултата чрез Калоян Кръстев, който с глава прати топката в мрежата зад Христо Иванов в 132-тата минута. Така полувремето завърши 0:1.

„Белите“, които често са подозирани в манипулиране на срещи, си натресоха два автогола след почивката. Първо Иван Стоянов стреля, а топката срещна крака на Абуд и се отклони за 1:1 в 58-ата минута. Четвърт час преди края Чавдар Ивайлов центрира от корнер, а младият вратар на столичани Антонис Стергиакис сам прати топката в мрежата си за крайното 2:1.

Водещи новини

Николай Бодуров призна какво му е казал турския съдия, след като е зачел нередовния гол на ФК Копенхаген

Капитанът на ЦСКА Николай Бодуров разкри какво му е казал съдията Халил Умут, след като зачете гол на Даме Н’Дойе от засада, с който ФК Копенхаген поведе с 1:0.

„Съотборниците ми казаха, че на таблото се е видяло, че е засада. Съдията каза, че съжалява, но не може да си промени решението, когато го попитах дали е разбрал, че има засада. И да е имало, и да е нямало – вкарали са ни гол.

На полувремето Ел Маестро ни каза, че ако излизаме да падаме, да паднем с високо вдигнати глави и да започнем да се надиграваме, защото през първата част играхме със самочувствие.

С оглед на съперника, представянето ни е достойно. Копенхаген е опитен и силен отбор, видя се”, каза Ники Бодуров пред БНТ.

Фен на ЦСКА тръгна на саморазправа с водещия на БНТ (ВИДЕО)

Фен на ЦСКА тръгна да иска саморазправа с водещия на програмата на БНТ Радостин Любомиров на полувремето на реванша с ФК Копенхаген. Вероятно привърженикът бе бесен от коментара на мача през първото полувреме и това го накара да прекъсне интервюто с Христо Янев и Владимир Манчев.

На стадион „Българска армия“ бе монтирана голяма видеостена, на която „червените“ фенове изглеждаха реванша.

Жозе Моуриньо посочи условието на Пол Погба, ако иска за втори път да си тръгне от Манчестър Юнайтед

Взаимоотношенията между Пол Погба и Жозе Моуриньо са стигнали до най-кризисното си ниво изобщо, след като в последните дни между двамата е избухнал нов скандал. Причината за него е изказването на французина след първия двубой от новия сезон в Премиър лийг. Тогава Погба, който изигра силен мач за победата с 2:1 над Лестър, заяви пред журналистите, че има неща, за които не може да говори, защото ще бъде глобен, ако го направи. По-късно той добави, че не може да дава максимума от себе си, ако не се чувства щастлив. Моуриньо се е вбесил от това изказване и е съобщил на Погба, че ако отново иска да напусне Манчестър, просто трябва да подаде молба за трансфер. Халфът пък е отвърнал, че следващият път, когато Специалния иска да проведе подобен разговор с него, трябва да го направи посредством агента му Мино Райола. Според „Сън“ последният пък е обвиняван от мениджъра заради напрежението в последните седмици, породено от всички слухове около трансфер в Барселона.

Моуриньо реши да демонстрира доверието си в Погба, като му връчи капитанската лента за двубоя с Лестър. След срещата пък португалеца засипа със суперлативи своя играч. След всичко това Жозе е останал още по-разочарован от спомненото изказване на французина.