От Албума

Лео Меси получи като подарък уникални бутонки (СНИМКИ)

Голямата звезда на Арженитна и Барселона Лео Меси получи като подарък уникални бутонки, които са „запаметили“ в картинки най-важните моменти от кариерата и личния живот на аржентинеца.

Авторката на рисуваните бутонки се казва Лили Кантеро, като са отделните обувки са изобразени половинката на Меси Антонела, децата Матео и Тиаго, култови моменти от кариерата му, включително онзи, в който Лео вдигна своя фланелка в изблик на радост след победен гол на „Сантяго Бернабеу“.

net/wp-content/plugins/top-10/top-10-addcount.js.php", data: {top_ten_id: 562549, activate_counter: 11, top10_rnd: (new Date()).getTime() + "-" + Math.floor(Math.random()*100000)}});

Емоционална снимка от съблекалнята на ЦСКА само минути след загубата от ФК Копенхаген (ФОТО)

Турска съдийска тройка подля вода на ЦСКА в опитите на „армеците“ да обърнат в общия резултат ФК Копенхаген в Лига Европа. Българският тим загуби отново с 1:2 и с общ резултат 2:4 прекрати участието си след третия квалификационен кръг.

В 23-тата минута Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и извиде Даме Н’Дойе сам срещу вратаря Витаутас Черняускас, а таранът без проблем вкара. Факт е обаче, че опитният голмайстор на датчаните бе в ситуация на засада.

Сетне футболист на домакините нанесе удар в главата на Кристиян Малинов, но турският съдия Мелер не го изгони. Преди седмица в София при подобна ситуация ЦСКА остана с човек по-малко, след като Божидар Чорбаджйски бе отстранен с директен червен карто

Евандро успя да изравни (58) и върна надеждите на ЦСКА за пълен обрат, но само 6 минути по-късно втори гол на Н“Дайе ги угаси и практически срина тонуса на тима на Ел Маестро.

Минути след срещата пък „червените“ пуснаха тази снимка, на която отборът е прегърнат и показва задружност. Подобна имаше и след ключовата загуба с 2:3от Лудогорец в Разград миналия сезон. Интересното е, че ЦСКА гостува именно на „Лудогорец Арена“ след 3 дни.

сн. cska.bg

От Албума

Как изживя Роналдо пред дивана Атлетико (М) – Реал (М)? (СНИМКА)

На интересен колаж станахме свидетели минути след като Атлетико (М) съкруши Реал (М) за Суперкупата на Европа. Дългогодишната голяма звезда на „белия балет“ Кристиано Роналдо се е излегнал на дивана и гледа с усмивка триумфа на „дюшекчиите“.

„Липсвам ли Ви?“, гласи подигравателното съобщение към изображението.

Португалецът продължава кариерата си в Ювентус и е много вероятно са се срещне с Атлетико и Реал в Шампионската лига.

Изцепки

Фен на Реал (М) стана хитът на финала на Суперкупата на Европа заради фланелката си (СНИМКА)

Фен на Реал (М) показа, че въпреки липсата на Кристиано Роналдо, „белите“ привърженици все още има атрактивни имена, които да носят на фланелките си. И зборът бе Лорис Кариус – вратарят на Ливърпул, който бе с огромна заслуга Реал да стане отново еврошампион и да спори за Суперкупата срещу Атлетико (М). Където този симпатяга позираше гордо с артикула.