Луди клипове

Искан от Реал (М) вратар излезе напред и заби победен гол в 96-ата минута (ВИДЕО)

Хърватският гранд Хайдук (Сплит) удари с 3:2 у дома Истра (Пула) в мач от първенството на Хърватия, а голямата звезда на домакините бе следеният от Реал (М) вратар Карло Летица. Стажът излезе напред и заби победния гол в 96-ата минута.

С попадението му Хайдук остана в борбата за титлата, като е втори, на 6 точки зад лидера Динамо (Загреб).

Подробности за дебюта на Нестор Ел Маестро начело на ЦСКА (ВИДЕО)

ЦСКА победи Етър с 2:0 в първата си контрола по време на лятната подготовка.

Двубоят се игра на базата в Панчарево и беше излъчен на живо в CSKA.BG и в официалната фейсбук страница на клуба.

Тиаго Родригес имаше отлична възможност да открие резултата в 22-та минута след силен шут извън наказателното поле, но вратарят на Етър спаси. Десет по-късно Кирил Десподов стреля от пряк свободен удар, но топката се отби в стената и премина встрани от вратата. До края на първата част възможност да отбележи имаше и Валентин Антов, който прати топката над вратата след силен удар от дистанция.

На почивката Нестор Ел Маестро направи шест смени. В игра се появиха Данте Стипица, Николай Бодуров, Пламен Гълъбов, Жеферсон Телес, Кристиян Малинов и Енрике Рафаел. Те заеха местата на Витаутас Черниаускас, Божидар Чорбаджийски, Алексанндър Дюлгеров, Ангел Лясков, Валентин Антов и Александър Георгиев.

Енрике Рафаел се разписа за 1:0 в 61-та минута на мача. Той беше точен с глава след центриране на Рубен Пинто. Едвин Джеси можеше да удвои преднината на тима ни в 64-та, но ударът му премина встрани от целта.

Ел Маестро направи тройна смяна в средата на второто полувреме. Тонислав Йорданов, Иван Турицов и Никола Колев заеха местата на Кирил Десподов, Стивън Перейра и Тиаго Родригес.

Веднага след появяването си на терена Тонислав Йорданов можеше да отбележи красив гол, но топката се отби в горната греда. В 79-та минута Енрике отбеляза второто си попадение в мача и оформи крайния резултат. В последните минути треньорът даде шанс за изява и на Никола Борисов, който замени Едвин Джеси.

Стартов състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 25. Стивън Перейра, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 23. Александър Дюлгеров, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 6. Рубен Пинто, 8. Едвин Джеси, 20. Тиаго Родригес, 18. Александър Георгиев, 19. Кирил Десподов

Резерви: 33. Георги Китанов, 1. Данте Стипица, 12. Слави Петров, 5. Николай Бодуров, 29. Никола Борисов, 3. Жеферсон Телес, 28. Пламен Гълъбов, 16. Иван Турицов, 15. Кристиян Малинов, 17. Енрике Рафаел, 22. Никола Колев, 21. Тонислав Йорданов

Стартов състав на Етър: 1. Христо Иванов (в), 89. Артьом Артюнин, 21. Венцислав Василев, 70. Кольо Станев, 8. Румен Руменов, 30. Димо Атанасов, 20. Яни Пехливанов, 7. Иван Вълчанов, 10. Велко Батрович, 73. Иван Стоянов, 23. Стефан Неделчев

Резерви: 12. Цветомир Цанков, 14. Иван Скерлев, 17. Чавдар Ивайлов, 24. Симеон Иванов, 6. Георги Пашов, 25. Крум Стоянов, 88. Иван Петков, 11. Даниел Младенов, 92. Ерик Почански, 16. Антони Балъков

Един от водещите футболисти в ЦСКА Кирил Десподов коментира първата контрола на тима за новия сезон.

„Радостно е, че започнахме с победа. Като цяло първото полувреме беше скучно, двата отбора повече се защитавахме. Имахме такива указания от треньора. Второто полувреме започнахме да пресираме и вкарахме“, заяви Десподов след мача.

„Работим вече 10 дни с Ел Маестро, засега стилът му ми допада. Ще видим занапред, имаме още доста работа. По принцип, където ме сложат там ще играя. Разбира се, на крилото ми е по-удобно, защото когато съм централен нападател играя повече с гръб към вратата“, добави футболистът.

Извън спорта

Риана краде от ресторанти: ето как тактично прибира, без никой да усети (ВИДЕО)

Риана доказа, че е истинска бандитка. Може би не на Оушън, но да, истинска е.

И беше „хваната в крачка“ от популярен телевизионен водещ.

По време на гостуване в предаването му, той показа серия видеа с певицата, които показват как тя си тръгва от нощни клубове с чаша в ръка.

Както се досещате, Рири не ги връща.

Във видеото долу можете да видите част от чашите, откраднати от певицата от Барбадос.

Така стана ясно, че Риана, поп звезда и (вече) бизнес дама в света на модата и козметиката е сериен крадец на чаши за вино.

„Майка ми ще види това“, каза видимо засрамената певица.

Едва ли обаче има жив човек на планетата, който би могъл да й се обиди, че е взела чаша от ресторанта му, пише vesti.bg.

Пуснете си го веднъж, два пъти, три пъти, колкото е нужно, за да се насладите – това е гол №1 на Мондиал 2018 досега! (ВИДЕО)

Един от най-опитните в националния тобор на Сърбия – Александър Коларов, сътвори истински шедьовър от пряк свободен удар по време на мача срещу Коста Рика. Бранителят вкара единствения гол, с който комшиите взеха безценни 3 точки на старта на Мондиал 2018.

Нищо чудно това изпълнение да си остане най-крвиното и за целия шампион.

Пуснете си го веднъж, два пъти, три пъти, колкото е нужно, за да се насладите на класата на Коларов.