От Албума

Куче с човешко лице взриви Twitter! (СНИМКА)

Куче на име Йоги е хит в интернет, а снимката му се споделя непрестанно в Twitter. Домашният любимец на Шантал Дежарне изглежда така, сякаш ще проговори, а лицето му има вид на прогимназиален зубър. Вижте го този сладур, който без проблем печели симпатиите на хора от различни кътчета на земното кълбо.

Мауридес разкри има ли облог в съблекалнята на ЦСКА колко гола ще забие този сезон (ФОТО)

Мони ГЕОРИГЕВ

Нападателят и голмайстор на ЦСКА от начаото на сезона Мауридес призна, че няма облог в съблекалнята на „червения“ тим през този сезон колко гола ще вкара. След първите 8 мача с екипа на ЦСКА бразилецът заби 8 попадения, като и в шампионата, и в Европа е с баланс 4 от 4.

„Казал съм на Десподов, че колкото пъти ми подаде, ще вкарам

Сега трябва да вдигнем глави. Имаме много важен мач, да сме максимално концентрирани и да донесем трите точки у дома“, заяви 24-годишният таран по повод предстоящия сблъсък с Лудогорец. Според него „орлите“ и Левски са конкуренти на „червените“ за титлата.

„В България футболът е по-контактен. Колкото повече на терена ме удрят, толкова повече се чувстам у дома. Няма нищо по-добро да ги мачкам и да вкарвам голове.

Когато си поставяш цели като конкретен брой голове, понякога не ги постигаш и се отчайваш“, заяви лятното попълнение на“армейците“.

Той призна, че има силна връзка с по-големия си брат – Майкон от Галатасарай, който бил гордсотта на семейството. Опитният защитник дойде заради Майкон в София и  изгледа мача срещу Славия (2:1). „Той ме похвали много за головете, но и направи забележки за неща, които трябва да подобря. Много съм щастлив, че вкарах 2 гола, които да посветя на него.

Сред идолите на първо място е брат ми. Има още футболисти, които харесвам като Роналдо Феномена и Адриано, но първи е брат ми. За да стигне дотам, където е сега, е спал по гарите в чували за  картофи.

Затова съм щастлив, че е постигнал всички тези неща, като не сме имали вкъщи нищо да ядем. Той винаги ще бъде гордостта на семейството и аз съм много благодарен на неговия труд“, заяви признателният по-малък брат Мауридес.

Мауридес позира с наградата за Играч №1 на Пресклуб „България“за 4-ти кръг на Първа лига. Бразилецът събра 9 от общо 19 гласа и изпревари Йерсон Кабрал (Левски) – 4, Върджил Мисиджан (Лудогорец) – 3, Петър Атанасов (Ботев Вр) – 2 и Борислав Цонев (Берое) – 1.

Снимки: Авторът

От Албума

🔞68-годишната Неда Украден шашна Instagram със снимка по бански (ФОТО)

68-годишната легенда на сръбския турбо фолк Неда Украден шашна последователите си в Instagram със снимка по бански. Певицата се цъкна в надуваема лодка в Лепетани и събра удивлението с тяло, с каквото не биха могли да се похвалят и повечето 40-годишни вече.

Malo mi za sricu triba…. #countdown #nedaukraden #lifeisgood

Публикация, споделена от Neda Ukraden (@neda.ukraden) на

Емоционална снимка от съблекалнята на ЦСКА само минути след загубата от ФК Копенхаген (ФОТО)

Турска съдийска тройка подля вода на ЦСКА в опитите на „армеците“ да обърнат в общия резултат ФК Копенхаген в Лига Европа. Българският тим загуби отново с 1:2 и с общ резултат 2:4 прекрати участието си след третия квалификационен кръг.

В 23-тата минута Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и извиде Даме Н’Дойе сам срещу вратаря Витаутас Черняускас, а таранът без проблем вкара. Факт е обаче, че опитният голмайстор на датчаните бе в ситуация на засада.

Сетне футболист на домакините нанесе удар в главата на Кристиян Малинов, но турският съдия Мелер не го изгони. Преди седмица в София при подобна ситуация ЦСКА остана с човек по-малко, след като Божидар Чорбаджйски бе отстранен с директен червен карто

Евандро успя да изравни (58) и върна надеждите на ЦСКА за пълен обрат, но само 6 минути по-късно втори гол на Н“Дайе ги угаси и практически срина тонуса на тима на Ел Маестро.

Минути след срещата пък „червените“ пуснаха тази снимка, на която отборът е прегърнат и показва задружност. Подобна имаше и след ключовата загуба с 2:3от Лудогорец в Разград миналия сезон. Интересното е, че ЦСКА гостува именно на „Лудогорец Арена“ след 3 дни.