??? Прозрачната рокля на Емили Ратайковски не скри абсолютно нищо (СНИМКА)

Бившата сърфистка Емили Ратайковски беше избрана за модел на годината на на церемонията на наградите на Daily Front Row в Лос Анджелис. Красавицата, популярна в социалните мрежи като ЕмРата събра погледите в дълга жълта рокля с дълбоко деколте. Това обаче не й стигна. Малко по-късно Емили качи в Instagram и друга рокля, която е прозрачна и спрез коята прозираха зърната й.

Вижте скандалното фото ТУК!

Изцепки

Български вратар втрещи Англия: направи две дузпи до средата на първото полувреме и бе изгонен! (ВИДЕО)

Попадащият в разрширения състав на българия Димитър Евтимов събра погледите на футболна Англия. Вратарят на Акрингтън Стенли направи две дузпи до 25-ата минута при загубата с 0/3 от лидера Лутън в мач от 44-тияк ръг на Лига 1 (трето ниво на местния футбол).

Още в 3-ата минута Евтимов допусна глупава грешка, след като топката бе върната към него, но и открадната от Джеймс Колинс, след което българският вратар го събори в наказателното поле. Евтимов все пак поправи грешката си, като спаси изстрела от 11-те метра на Колинс.

В 22-ата минута Евтимов извърши ново нарушение, този път срещу Казенга Луа Луа, като закъсня да посрещне нападателя на Лутън. За това българският вратар получи втори жълт картон и напусна терена. След изгонването на вратаря Лутън вкара три гола.

Славия – Дунав 3:5 е странен резултат? Друг мач от Първа лига го засенчи! (ВИДЕО)

Странните резултати в Първа лига продължават. След като Славия падна у дома с 3:5 от Дунав, а след това допусна пълен обрат от 2:0 до 2:3 срещу Септември, в понеделник Ботев (Вр) победи с 5:2 като гост Витоша (Б).

Явно липсата на значение при разпределението на точките предразполага тимовете да играят по-освободено и да се получават резултати, с които да се спекулира, че са в графа „тотаджийски“.

Водещи новини

Готин коментар за върнатата книжка на Лютви Местан

Кърджалийският окръжен съд върна шофьорската книжка на Лютви Местан, а новината предизвика доста негативни реакции в социалните мрежи, включително и на нашата страница. В групата „Еврофутбол Прогнози“ пък потребител на име Йордан написа следното, с което спечели усмивките на своите „колеги“:

„Върнали са парите на Местан, да вземат да ми върнат и на мене парите от „Еврофутбол“-а“