Водещи новини

Снимката, която превъртя Twitter: я вижте къде се е цъкнал скандалният съдия на Реал – Юве с гаджето си! (ФОТО)

Скандална снимка отпреди 2 години даде сериозни поводи на фенове на Ювентус да говорят, че тимът им е бил нарочно орязан от главния съдия на четвъртфинала-реванш от Шампионската лига срещу Реал (М) – Майкъл Оливър.

Британецът е бил на почивка в Мадрид преди 2 години с половинката си, която споделя снимка от стадион „Сантяго Бернабеу“.

„Нелош стадион, предполагам“, пише Люси Оливър с намигване в социалната мрежа.

net/wp-content/plugins/top-10/top-10-addcount.js.php", data: {top_ten_id: 568713, activate_counter: 11, top10_rnd: (new Date()).getTime() + "-" + Math.floor(Math.random()*100000)}});

Най-идиотският трансфер в историята на футбола: турски отбор продаде 18 футболисти и си купи… никога няма да познаете!

18 турски футболисти бяха продадени за 15 000 лири, за да може клубът от югозападния град Ъспарта – Гюлспор, да си купи десет кози, предадоха местни медии.

Отборът е получил средно около 830 лири за всеки играч. Парите от продажбата са били инвестирани в селскостопански животни. Една коза е била купена за 1500 всяка, което е почти два пъти по-скъпо от пазарната стойност на един играч.

„Ние смятаме да започнем да продаваме мляко и млечни продукти с нашето лого, а печалбата ще отива за издръжката на Гюлспор. Ето защо покупко-продажбата бе продиктувана от интересите на клуба“, заяви неговият собственик Кенан Бюйуклебеб./“Спортал

Николай Бодуров призна какво му е казал турския съдия, след като е зачел нередовния гол на ФК Копенхаген

Капитанът на ЦСКА Николай Бодуров разкри какво му е казал съдията Халил Умут, след като зачете гол на Даме Н’Дойе от засада, с който ФК Копенхаген поведе с 1:0.

„Съотборниците ми казаха, че на таблото се е видяло, че е засада. Съдията каза, че съжалява, но не може да си промени решението, когато го попитах дали е разбрал, че има засада. И да е имало, и да е нямало – вкарали са ни гол.

На полувремето Ел Маестро ни каза, че ако излизаме да падаме, да паднем с високо вдигнати глави и да започнем да се надиграваме, защото през първата част играхме със самочувствие.

С оглед на съперника, представянето ни е достойно. Копенхаген е опитен и силен отбор, видя се”, каза Ники Бодуров пред БНТ.

Фен на ЦСКА тръгна на саморазправа с водещия на БНТ (ВИДЕО)

Фен на ЦСКА тръгна да иска саморазправа с водещия на програмата на БНТ Радостин Любомиров на полувремето на реванша с ФК Копенхаген. Вероятно привърженикът бе бесен от коментара на мача през първото полувреме и това го накара да прекъсне интервюто с Христо Янев и Владимир Манчев.

На стадион „Българска армия“ бе монтирана голяма видеостена, на която „червените“ фенове изглеждаха реванша.