Правилно ли беше отменен гола на ЦСКА? Компютърна графика и тази снимка казват всичко! (ФОТО)

ЦСКА отпадна от Левски с общ резултат 2:4 на полуфиналите за Купата. „Червените“ изоставаха с 0:1 в реванша и с 0:3 в общия резултат. Жан Бланко им върна надеждите за необходимата победа с 3:1 във втория мач, след като изравни в 56-ата минута.

Само 4 по-късно Енрике Рафаел вкара за 1:2 и ЦСКА сякаш бе много близо да сломи „сините“.

Попадението обаче бе отменено, а компютърната графика и снимката по-долу са категорични, че Рафаел  никакъв случай не е зад последния в „синята“ отбрана, т. е. ЦСКА бе сериозно ощетен.

Минути по-късно Сергиу Буш мушна за втори път топката зад Витаутас Черняускас и на практика лиши полуфиналния сблъсък от интрига до края.