Луди клипове

Изгоненият Диего Симеоне откачи в официалната ложа след Атлетико (М) – Арсенал 1:0 (ВИДЕО)

Емоционалният наставник на Атлетико (М) Диего Симеоне се побърка от кеф, след като неговият тим елиминира Арсенал с 1:0 в реванша на свой терен и общ резултат 2:1. Чоло беше изгонен на трибуните, но това позволи емоциите му да бъдат още по-бурни, а след края на мача аржентинецът хвана шалче и пееше заедно с феновете.

@simeone celebrating reaching the Europa League final together with @atleticodemadrid fans ??

Публикация, споделена от 433 | Football (Soccer) (@433) на

Пропускът на деня, на седмицата, на седмицата, на годината… Абе, каквото и да кажем, ще е малко! (ВИДЕО)

ЦСКА се срина срещу унгарци, титулярният състав издаде трансфер (ВИДЕО)

ЦСКА загуби с 1:3 втората си проверка в Испания, която бе срещу Академия Пушкаш (Унг) – 1:3. В стартовия състав на „армейците“, а и въобще в групата липсваше нападателят Мауридес, който готви трансфер в Рапид (Виена). На полувремето резултатът бе 0:0, но след почивката наставникът Нестор Ел Маестро даде шанс на всички футболисти и подмладяването на състава изигра лоша шега.

Тиаго (81)

ЦСКА: 30. Витаутас Черняускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич,  16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов, 6. Рубен Пинто (к), 8. Едвин Джеси, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу

Резерви: 1. Данте Стипица, 12. Петър Петров, 11. Станислав Манолев, 14. Ангел Лясков, 5. Николай Бодуров, 28. Никола Борисов, 26. Валентин Антов, 23. Йоан Бауренски, 20. Тиаго Родригеш, 7. Жоржиньо, 19. Кирил Десподов, 10. Евандро

Гришо разкри причините за загубата от Франсис Тиафо (ВИДЕО)

Григор Димитров призна, че е  загубил от Франсис Тиафо на 1/8-финалите на „Аустрелиън Оупън“, понеже не играл добре във важните моменти от мача.

бе доста разочарован след загубата си от Франсис Тиафо на осминафиналите на Откритото първенство на Австралия. Той призна, че според него това е доста странен резултат и определено изпитваше негативни емоции по време на пресконференцията си.

„Нямам думи в момента честно казано. За мен този резултат е странен. Франсис игра добре и му честитя победата. Той рискуваше в доста от геймовете и това му помогна страшно много. Надявям се да продължава да се представя по същия начин в турнира“, обяви Гришо.

„Позитив? Още е рано да мисля за такива неща. В определено моменти не играх така, както мога. В момента ще помисля за негативните моменти, а след това ще си направя позитивни изводи от този мач и от цялостното ми участие в турнира.

Трябват ми няколко дни почивка и след това ще говорим с треньорите. Работих много здраво по време на подготовката, но е разочароващо, че отпадам в толкова ранна фаза на турнира.

Сбърках в някои от точките в тайбрека на втория сет. Просто във важните моменти не играх добре. Това е и причината да загубя. Тиафо бе перфектен. Връщаше всичко. Сякаш в този ден всичко беше на негова страна. Той е страхотен играч и се надявам да направи голям пробив в тениса“, каза още българинът.