Луди клипове

Завършек с уникален гол: тъкмо си бяха помислили, че им се е разминало! (ВИДЕО)

Ето какво се получава, когато си помислиш, че гредата те е спасила:

Това не е истина! Можете ли да повярвате, че топката не влезе в мрежата след този карамбол! (ВИДЕО)

На уникални десетина секунди стана свидетели зрителите на мача между Минесота и Колорадо. В 8-ата минута при 0:0 Колорадо създаде невероятен карамбол пред вратата на противника, като на 6 пъти можеше да отбележи, а на два пъти топката бе чистена от самата голлиния. Попадение обаче не влезе.

Явно обаче гостите са били погалени „отгоре“ в този мач, тъй като срещата завърши 2:0 в тяхна полза.

Вратар прикова погледите на света с феноменален гол в последната минута на продължението! (ВИДЕО)

Вратарят Кевин Франс спаси тима си КРС Гент от поражение срещу Олса Бракел, като вкара феноменален гол в 94-тата минута за 2:2.

Страхотна бомба в турнира за Лигата на нациите – няма да повярвате кой би Армения (РЕЗУЛТАТИ + ВИДЕО)

Съботният ден предложи нова порция интересни мачове от Лигата на нациите. За нас, българите, най-чакано бе домакинството на тима на Петър Хубчев срещу Кипър. „Трикольорите“ направиха обрат с 2:1 и продължават да са лидери в групата си с пълен актив от 9 точки.

В другия мач от нашата група Норвегия надви Словения с 1:0. Единственото попадение за скандинавците бе дело на Оле Селнес в края на първото полувреме.

View image on Twitter

По-рано старт на програмата дадоха Словакия и Чехия. Гостите надделяха с 2:1 като гости и взеха първи точки. Голямата изненада на вечерта обаче е победата на Гибралтар с 1:0 над Армения като гост.

В дербито от Лига „А“ един срещу друг излязоха Холандия и Германия. „Лалетата“ разгромиха Бундестима с 3:0 и записаха първи точки в надпреварата.