Луди клипове

Изненада: голът на Гарет Бейл във финала с Ливърпул е вторият най-красив в ШЛ 2017/18 г. – ето кое изпълнение го засенчи (ВИДЕО)

Вотът на феновете за Гол №1 в изминалия сезон на Шампионската лига даде изненадващ победител. А именно – попадението на Кристиано Роналдо със задна ножица срещу Ювентус в четвъртфиналите, при победата с 3:0.

Всички очакваха, че класацията ще бъде спечелена от Гарет Бейл, който вкара феноменален решителен гол във финала между „белия балет“ и Ливърпул.

10. Кристиано Роналдо (Реал М) срещу Борусия (Д) в груповата фаза

Страхотна бомба в турнира за Лигата на нациите – няма да повярвате кой би Армения (РЕЗУЛТАТИ + ВИДЕО)

Съботният ден предложи нова порция интересни мачове от Лигата на нациите. За нас, българите, най-чакано бе домакинството на тима на Петър Хубчев срещу Кипър. „Трикольорите“ направиха обрат с 2:1 и продължават да са лидери в групата си с пълен актив от 9 точки.

В другия мач от нашата група Норвегия надви Словения с 1:0. Единственото попадение за скандинавците бе дело на Оле Селнес в края на първото полувреме.

View image on Twitter

По-рано старт на програмата дадоха Словакия и Чехия. Гостите надделяха с 2:1 като гости и взеха първи точки. Голямата изненада на вечерта обаче е победата на Гибралтар с 1:0 над Армения като гост.

В дербито от Лига „А“ един срещу друг излязоха Холандия и Германия. „Лалетата“ разгромиха Бундестима с 3:0 и записаха първи точки в надпреварата.

Изцепки

Най-симпатичният национален отбор на минути от победа над световния шампон, но футболист на Левски го закопа с автогол!

Определено най-симпатичният национален отбор за последните години – този на Исландия, бе на минути от шокираща, но заслужена победа на „Стад дю Рудуру” в Гинган срещу новия световен шампион Франция.

В грешник за исландците се превърна бранителят на Левски Холмар Ейолфсон, който си отбеляза автогол в 86-ата минута, а в последните секунди на редовното време Франция изравни от дузпа.

Преди това Биркир Бярнасон (30) бе открил, а Кари Арнасон (58) направил мечтаната победа почти сигурна.

Все пак трябва да кажем, че играчът на Левски бе на неточното място в неточния момент и на практика автоголът просто бе малшанс.

Гол на сезона? Футболист от Ейре повтори стореното от Николай Бодуров срещу Лудогорец (ВИДЕО)

Футболистът на Бохемианс Йън Морис пунтира срещу Корк Сити гола на Николай Бодуров, с който ЦСКА миналата есен поведе на Лудогорец за Купата (2:1 след прод.)

Е, попадението на Морис не стигна дори за точка в шампионатния мач на Бохс, загубен с 1:2, но определено му отива определението Гол на сезона. Насладете му се!