Водещи новини

„Бийте го, бе“ – малтретират съдия на мач от Трета лига (ВИДЕО)

Футболните първенства в България свършиха, но не се размина без изцепки дори в самия край. Мачът между Банско и Хебър (Пз) ще бъде запомнен с грозни изцепки, след като местните опитаха саморазправа с главния арбитър Мартин Спасов.

Домакините бяха недоволни, че Спасов е отсъдил дузпа в полза на пазарджиклии, а имаха и други претенции. В крайна сметка полицията отърва рефера от по-сериозни ексцесии.

Срещата завърши 2:2, като беше без значение и за двата тима.

Секси фенка на Полша превзе Twitter (СНИМКА)

Красива и адски сепксапилна фенка на Полша превзе Twitter след първия мач на „Дружината“ на Мондиал 2018. Поляците бяха победени малко изненадващо от Сенегал с 2:1, но въпреки това категорично засенчиха съперника на трибуните, поне що се касае до женско присъствие.

Невиждан досега резултат в историята на световните първенства по футбол! (ВИДЕО)

Невиждан досега резултат в историята на световните първенства по футбол – Япония спечели срещу Колумбия с 2:1 в първия мач от група „Н“ на Мондиал 2018 и стана първият азиатски отбор, който побеждава който и да е южноамерикански съперник на световни финали!

Карлос Санчес от колумбийския тим получи червен картон за игра с ръка в наказателното поле още в 3-тата минута и това улесни задачата на момчетата от страната на изгряващото слънце. Отсъдената дузпа за 0:1 реализира Шинджи Кагава, но Хуан Кинтеро в 43-тата изравни.

Все пак численото превъзходство на японците си каза думата и в 73-тата минута Юя Осако заби победния гол.

Мемета, мемета, мемета! Най-яките бъзици от социалните мрежи с наводнението в метрото! (СНИМКИ)

Софийското метро се наводни днес и трябваше временно да преустанови работа. Е, не се ядосвайте, нищо че плащате скъпи билети, кога друг път ще се возите на гондола за 1,60?

Предлагаме най-готините мемета, които се разпространяват светкавично в социалните мрежи.