Умопомрачителен сръбски гол е хит в онлайн простарнството! (ВИДЕО)

Сърбия съсипа с 5:1 Боливия в приятелска футболна среща, като показа много красиви работи през първата част, след която водеше с 4:0. А четвъртият гол бе просто брилянтен. При разиграването имаше спиране на топката с гърди, две докосвания с глава, асисетнция с ножичен удар и топовен шут, сложил края на атаката по възможно най-красивия начин.

Насладете се!

Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола – от 0:4 до 8:5 с човек по-малко! (ВИДЕО)

Лига Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола. Руският Зенит (СП) направи наглед невъзможното и макар с човек по-малко за почти час, успя да обърне от 0:4 до 8:5 в общия резултат Динамо (Мн) в третия квалификационен кръг.

След 0:4 в първия мач, Зенит водеше само с 1:0 до средата на второто полувреме и не се виждаше надежда. Домаикините поведоха с 2:0, но пък останаха с човек по-малко. Въпреки това докараха нещата до продължения, а дори имаха и шанса за 5-и гол още в редовното време.

В допълнителните 30 минути беларуският тим намали и на Зенит вече трябваше успех с 6:1. Голове в 109-ата и 115-ата минути го направиха факт, а след като и тимът от Минск остана с 10 души, питерци вкараха още 2 гола за впечатляващото и оставащо в историята 8:1.

Емоционална снимка от съблекалнята на ЦСКА само минути след загубата от ФК Копенхаген (ФОТО)

Турска съдийска тройка подля вода на ЦСКА в опитите на „армеците“ да обърнат в общия резултат ФК Копенхаген в Лига Европа. Българският тим загуби отново с 1:2 и с общ резултат 2:4 прекрати участието си след третия квалификационен кръг.

В 23-тата минута Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и извиде Даме Н’Дойе сам срещу вратаря Витаутас Черняускас, а таранът без проблем вкара. Факт е обаче, че опитният голмайстор на датчаните бе в ситуация на засада.

Сетне футболист на домакините нанесе удар в главата на Кристиян Малинов, но турският съдия Мелер не го изгони. Преди седмица в София при подобна ситуация ЦСКА остана с човек по-малко, след като Божидар Чорбаджйски бе отстранен с директен червен карто

Евандро успя да изравни (58) и върна надеждите на ЦСКА за пълен обрат, но само 6 минути по-късно втори гол на Н“Дайе ги угаси и практически срина тонуса на тима на Ел Маестро.

Минути след срещата пък „червените“ пуснаха тази снимка, на която отборът е прегърнат и показва задружност. Подобна имаше и след ключовата загуба с 2:3от Лудогорец в Разград миналия сезон. Интересното е, че ЦСКА гостува именно на „Лудогорец Арена“ след 3 дни.

сн. cska.bg

Жалко! Най-симпатичният отбор в Лига Европа отпадна заради гол в последната секунда (ВИДЕО)

Сякаш най-симпатичният и будещ интерес тим в Лига Европа – Прогрес Нидеркорн от Люксембург, отпадна заради гол в последната секунда. Момчетата от Херцогството, които при предното си участие взеха главата на Глазгоу Рейнджърс, сега отстриха последователно Габала и Будапеща Хонвед. Те бяха на път и да изхвърлят и руския Уфа в трети квалификационен кръг, но ги спря гол в 3-тата минута на добавеното време.

Първата среща в Русия бе приключила 2:1 за Уфа, а Прегрес имаше късметът да поведе на реванша след автогол на Аликин реванша (3). Така завърши първото полувреме, а след почивката Пауревич изравни (51). Де Алмейда даде наново преднина на люксембургци (72), но в добавеното време втори гол на Пауревич направи резултата 2:2 (общ 4:3) и така приключението на симпатягите секна.