Eрьона Сюлеймани: С*кс преди мач? Футболистите не са от най-добрите любовници. Те предпочитат да…

Съвсем доскоро, Ерьона Сюлеймани бе женена за швейцарския национал Блерим Джемайли, но бракът им не продължи дълго. Причината за това е, че албанската красавица заяви, че полузащитникът на Швейцария хич не го бива в леглото, а това е основен елемент за нейния живот, който не трябва да бъде по никакъв начин пренебрегван.

Въпреки това, бившата госпожа Джемайли сподели, че ще вика за Блерим Джемайли и неговия отбор на предстоящия Мондиал, тъй като полузащитникът е баща на нейния син.

„Секс преди мач? Футболистите не са от най-добрите любовници.

Те предпочитат да се самозадоволяват сами”, бе изказването, което обиди Джемайли и той предприе да се разведе с красивия модел на Албания.

Зашеметяващата 30-годишна Ерьона, чийто син от брака и с Джемайли се казва Луан, споделя, че след раздялата с футболиста не е имала никакви дрязги с него. Даже напротив – двамата са останали приятели и ще се опита да го развесели в Русия.

Швейцария е в група „Е” на Мондиала, а там „часовникарите” ще мерят сили с Бразилия, Коста Рика и Сърбия в груповата фаза.

„Никога с Блерим не сме се карали. Винаги ще се радвам бащата на сина ми да печели. Той е баща на Луан и негов триумф би не накарала да се чувствам щастлива”, сподели госпожица Сюлеймани.

Ерьона сподели, че най-красивите швейцарци в отбора са Роман Бюрки и Ремо Фройлер. Тя описва двамата, като най-красивите футболисти на земята.

Ерьона е албанка и съжалява, че нейната страна не е на Мондиала, но е приела, че Швейцария е нейната втора страна, която е обикнала отдавна.

„Гранит Джака и Джердан Шакири са фундаменталните футболисти в отбора на Швейцария. Те са специални за мен, тъй като имат албански корени, както и аз”, продължи с разбора Ерьона Сюлеймани.

Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола – от 0:4 до 8:5 с човек по-малко! (ВИДЕО)

Лига Европа видя един от най-големите обрати в историята на футбола. Руският Зенит (СП) направи наглед невъзможното и макар с човек по-малко за почти час, успя да обърне от 0:4 до 8:5 в общия резултат Динамо (Мн) в третия квалификационен кръг.

След 0:4 в първия мач, Зенит водеше само с 1:0 до средата на второто полувреме и не се виждаше надежда. Домаикините поведоха с 2:0, но пък останаха с човек по-малко. Въпреки това докараха нещата до продължения, а дори имаха и шанса за 5-и гол още в редовното време.

В допълнителните 30 минути беларуският тим намали и на Зенит вече трябваше успех с 6:1. Голове в 109-ата и 115-ата минути го направиха факт, а след като и тимът от Минск остана с 10 души, питерци вкараха още 2 гола за впечатляващото и оставащо в историята 8:1.

Емоционална снимка от съблекалнята на ЦСКА само минути след загубата от ФК Копенхаген (ФОТО)

Турска съдийска тройка подля вода на ЦСКА в опитите на „армеците“ да обърнат в общия резултат ФК Копенхаген в Лига Европа. Българският тим загуби отново с 1:2 и с общ резултат 2:4 прекрати участието си след третия квалификационен кръг.

В 23-тата минута Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и извиде Даме Н’Дойе сам срещу вратаря Витаутас Черняускас, а таранът без проблем вкара. Факт е обаче, че опитният голмайстор на датчаните бе в ситуация на засада.

Сетне футболист на домакините нанесе удар в главата на Кристиян Малинов, но турският съдия Мелер не го изгони. Преди седмица в София при подобна ситуация ЦСКА остана с човек по-малко, след като Божидар Чорбаджйски бе отстранен с директен червен карто

Евандро успя да изравни (58) и върна надеждите на ЦСКА за пълен обрат, но само 6 минути по-късно втори гол на Н“Дайе ги угаси и практически срина тонуса на тима на Ел Маестро.

Минути след срещата пък „червените“ пуснаха тази снимка, на която отборът е прегърнат и показва задружност. Подобна имаше и след ключовата загуба с 2:3от Лудогорец в Разград миналия сезон. Интересното е, че ЦСКА гостува именно на „Лудогорец Арена“ след 3 дни.

сн. cska.bg

Жалко! Най-симпатичният отбор в Лига Европа отпадна заради гол в последната секунда (ВИДЕО)

Сякаш най-симпатичният и будещ интерес тим в Лига Европа – Прогрес Нидеркорн от Люксембург, отпадна заради гол в последната секунда. Момчетата от Херцогството, които при предното си участие взеха главата на Глазгоу Рейнджърс, сега отстриха последователно Габала и Будапеща Хонвед. Те бяха на път и да изхвърлят и руския Уфа в трети квалификационен кръг, но ги спря гол в 3-тата минута на добавеното време.

Първата среща в Русия бе приключила 2:1 за Уфа, а Прегрес имаше късметът да поведе на реванша след автогол на Аликин реванша (3). Така завърши първото полувреме, а след почивката Пауревич изравни (51). Де Алмейда даде наново преднина на люксембургци (72), но в добавеното време втори гол на Пауревич направи резултата 2:2 (общ 4:3) и така приключението на симпатягите секна.