Луди клипове

Мондиал 2018 – резултати и решетка: ето какво предлага програмата до финала! (ТАБЛИЦА+ВИДЕО)

Вече са преполовени осминафиналите на Мондиал 2018 – ето резултатите до момента и кои са четвъртфиналните двойки:

Осминафинали:

Уругвай – Португалия 2:1

Франция – Аржентина 4:3

Бразилия – Мексико 2 юли

Белгия – Япония 2 юли

Испания – Русия 1:1 (1:1 пр., 3:4 при дузпите)

Хърватия – Дания 1:1 (1:1 пр., 3:2 при дузпите)

Полуфинали

1. Победител от Уругвай – Франция (четвъртфинал 1) срещу победител от четвъртфинал 2
  2. Победител от Русия – Хърватия (четвъртфинал 3) срещу победител от четвъртфинал 4

net/wp-content/plugins/top-10/top-10-addcount.js.php", data: {top_ten_id: 573399, activate_counter: 11, top10_rnd: (new Date()).getTime() + "-" + Math.floor(Math.random()*100000)}});

Извън спорта

Да вярваме или не: каква била уж причината Юнкер да залита след срещата на ръководителите на страните от НАТО (ВИДЕО)

Проблеми с ишиаса предизвикали залитанията на председателя на ЕК Жан-Клод Юнкер вчера след срещата на ръководителите на страните от НАТО.

Той стресна журналистите по време на срещата на върха на НАТО в Брюксел, олюлявайки се до Ангела Меркел по време на издигането на знамето на Алианса.

Вчера се наложи премиерите на Холандия и Португалия Марк Рюте и Антонио Коща и украинският президент Петро Порошенко да подкрепят Жанк-Клод Юнкер, за да премине по стълби, а камерите запечатаха жестокото му олюляване. Веднага се появиха спекулации, че люксембургският политик е стабилно почерпен с алкохол, но неговият говорител категорично опроверга подобни твърдения.

Причината за олюляването му бе обяснена с проблеми с ишиаса и силните лекарства, които пие за болките. В мига, в който залитал, пък бил получил спазми, обясниха от екипа на Юнкер.

Поведението на Юнкер и последващите обяснения предизвикаха вълна от коментари в социалните мрежи. Появи се и идея за коктейл „Ишиас с тоник“.

„Юнкер взима лекарства и се чувства по-добре“, увери говорителят.

Той определи предположенията, че Юнкер е пиян в този момент, като „безвкусица“, и ги нарече обидни, нечестни. Той поясни, че на последвалата вечеря болките на Юнкер са отшумели.

„Юнкер не е смесвал алкохол с обезболяващи средства или поне на мен не ми е известно, честно казано”, добави говорителят.

vevesti.bg

ЦСКА вкара един от най-красивите голове в Европа (ВИДЕО)

ЦСКА се отчете с един от най-красивите голове в Лига Европа за четвъртък вечерта. Българският тим удари с 1:0 латвийския ФК Рига със страхотно попадение на Тиаго Родригеш. Португалецът намери топката с шут извън наказателното поле в 49-ата минута и даде преднина на „червените“ преди реванша.

Славия също взе преднина от 1:0 срещу Илвес Тампере след гол на Момчил Цветанов (80). Единствен Левски има да наваксва пасив след неловкото 0:1 от Вадуц (Кулибали – 14).

Момиче с невероятни дрибльорски умения: колко мъже могат това?! (ВИДЕО)

Ето едно видео поздравче за всички, които казват, че футболът е мъжки спорт. Я пак си помислете!