Луди клипове

Мондиал 2018 – резултати и решетка: ето какво предлага програмата до финала! (ТАБЛИЦА+ВИДЕО)

Вече са преполовени осминафиналите на Мондиал 2018 – ето резултатите до момента и кои са четвъртфиналните двойки:

Осминафинали:

Уругвай – Португалия 2:1

Франция – Аржентина 4:3

Бразилия – Мексико 2 юли

Белгия – Япония 2 юли

Испания – Русия 1:1 (1:1 пр., 3:4 при дузпите)

Хърватия – Дания 1:1 (1:1 пр., 3:2 при дузпите)

Полуфинали

1. Победител от Уругвай – Франция (четвъртфинал 1) срещу победител от четвъртфинал 2
  2. Победител от Русия – Хърватия (четвъртфинал 3) срещу победител от четвъртфинал 4

net/wp-content/plugins/top-10/top-10-addcount.js.php", data: {top_ten_id: 573399, activate_counter: 11, top10_rnd: (new Date()).getTime() + "-" + Math.floor(Math.random()*100000)}});

И това в групата на Лудогорец: футболист вкара гол, след което му се случи нещо ужасно (ВИДЕО)

ФК Цюрих би с 1:0 като гост АЕК (Ларнака) в мач от група „А“ на Лига Европа, в която е и Лудогорец. Нещо ужасно обаче се случи на голмайстора на гостите Бенжамин Кололи, който реализира в 61-вата минута дузпа.

След попадението косовският национал отиде да куфее с агитката на швейцарци. Тя  бе в сектора за гости, пред който обаче имаше изкопен ров, останал незабелязан от Кололи. И така футболистът пропадна много лошо, а колегите му и фенове побързаха да наведат глави и да го „потърсят“ в ямата.

Вижте кадри с абсурдната ситуация:

Левски би Витоша (Б), но не можа да превъзмогне стар проблем (ВИДЕО)

Левски очаквано победи Витоша (Б) – 4:1 у с което се настани макар и временно на първата позиция в родния футболен елит. „Сините“ обаче за пореден път изпитаха проблеми от бялата точка, като Паулиньо изпорти дузпав 63-тата минута при резултат 2:0.

Макар и временно, Левски се настани на върха в класирането, като ще чака знак „1“ или „Х“ на Ботев (Вр) – ЦСКА.

Актуални мачове:

21 септември 2018, петък, 17:30 ч / IX кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)           1:1 (1:0)  /пряко по Нова спорт/
  [1:0 Флорент Бояй 18', 1:1 Борислав Цонев 89']
21 септември 2018, петък, 20:00 ч / IX кръг:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         4:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/
  [1:0 Давид Яблонски 3', 2:0 Йерсон Кабрал 51', 3:0 Станислав Костов 65',
   4:0 Станислав Костов 73, 4:1 Григор Долапчиев 83']
22 септември 2018, събота, 17:30 ч / IX кръг:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -  /пряко по Диема спорт/
22 септември 2018, събота, 20:00 ч / IX кръг:
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 15:00 ч / IX кръг:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 17:30 ч / IX кръг:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 20:00 ч / IX кръг:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -  /пряко по Диема спорт/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Ботев (Пловдив)                     8    3   2   3    7:4    11     [1 0 0  2:0  3]
 8. Етър ВТ (Велико Търново)            9    3   2   4   10:11   11     [0 0 1  0:2  0]
 9. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    8    3   1   4    6:9    10     [1 0 0  2:0  3]
10. Славия 1913 (София)                 8    2   4   2    8:7    10     [0 0 1  0:2  0]
11. Ботев (Враца)                       8    2   2   4    7:13    8 [+]
12. Дунав 2010 (Русе)                   8    2   0   6   10:17    6
13. Септември (София)                   8    1   1   6    6:12    4
14. Верея (Стара Загора)                8    0   2   6    1:13    2

Бележки
  - Ботев (Враца) играе домакинските си мачове на ст."Огоста" в Монтана.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София.
  - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София.