Луди клипове

Еден Азар направи отиграването на вечерта в първия полуфинал (ВИДЕО)

Белгия отпадна от борбата за златото на Мондиал 2018, след като отстъпи в първия полуфинал на Франция и така ще спори за третото място със загубилият от сблъсъка АнглияХърватия. Най-хубавото отиграване в битката тази вечер обаче бе дело на Еден Азар.

Можете да видите ситуацията от кадрите в Туитър и във вторто видео от 2:56.

Колко болка може да понесе този волейболист? (ВИДЕО)

Преди време имаше популярно клипче във фейсбук, в което вратар, макар и докаран до несвяст, продължава да си върши работата. Та… колко болка може да изтърпи един волейболист, без да намали качеството на отиграванията си?

Изцепки

Кристиано Роналдо вкара два гола в Италия, но тази изцепка засенчи португалеца (ВИДЕО)

Ювентус победи с 2:1 Сасуоло и остана единственият тим без загубена точка в Серия „А“. Головата си сметка за „черно-белите“ най-после откри Кристиано Роналдо, който вкара и двата гола (50,65). бабакар върна едно попадение в добавеното време и гостите имаха няколко минути надежда в Торино, че е възможно да заличат пасива си. Когато изтичаха и последните секунди, Дъглас Коста не издържаха и футболистът на Юве наплю в лицето съперник, което му костваше директен червен картон, станал най-любопитният факт в мача, като засенчи наглед резонните попадения на португалеца.

Изцепки

Николета заряза прасетата, изкъпа се в далеч по-стряскаща компания (СНИМКА+ВИДЕО)

Носителката на титлата „Мис Плеймейт“ Николета Лозанова смени декоратините прасета, с които се изкъпа на Бахамите.

Половинката на Ники Михайлов е на почивка с любимия си стилист Венелин Кондаков, като обаче реши вместо с прасета или с него, да поплува с… акули.

Спокойно, Ники е повече от добре, въпреки на пръв поглед стряскаща компания в кристалните води.