Луди клипове

Треперете! Генерал БожиГол се завърна с гръм и трясък в Бистрица! (ВИДЕО)

Валери Божинов се завърна с гръм и трясък!

Генерал БожиГол вкара единствения гол за новия си тим Ботев (Вр) при гостуването на Витоша (Б) – 1:1 в мач от 7-ия кръг на Първа лига.

Бившият таран на Манчестър Сити и Ювентус откри резултат в 27-ата минута, след като завърши комбинация от пасове с голмайстора на сезона Петър Атанасов. Домакините обаче изравниха 10 минути по-късно и помлачиха дебюта на Божинката.

сн. стоп кадър ВБокс

Кой беше на трибуните на „Огоста“ специално заради Валери Божинов? (ВИДЕО)

Голямата звезда на Ботев (Вр) Валери Божинов се радваше на специална подкрепа от трибуните на стадион „Огоста“ в Монтана, където неговият тим прие ЦСКА в мач о т9-ия кръг на Първа лига. Половинката на Божинов и негов личен агент Биляна Дол изгледа срещата, но очевидно надали е останала впечатлена от изявите на любиимя си, който в миналия кръг заби гол за 1:1 срещу Витоша (Б).

И това в групата на Лудогорец: футболист вкара гол, след което му се случи нещо ужасно (ВИДЕО)

ФК Цюрих би с 1:0 като гост АЕК (Ларнака) в мач от група „А“ на Лига Европа, в която е и Лудогорец. Нещо ужасно обаче се случи на голмайстора на гостите Бенжамин Кололи, който реализира в 61-вата минута дузпа.

След попадението косовският национал отиде да куфее с агитката на швейцарци. Тя  бе в сектора за гости, пред който обаче имаше изкопен ров, останал незабелязан от Кололи. И така футболистът пропадна много лошо, а колегите му и фенове побързаха да наведат глави и да го „потърсят“ в ямата.

Вижте кадри с абсурдната ситуация:

Левски би Витоша (Б), но не можа да превъзмогне стар проблем (ВИДЕО)

Левски очаквано победи Витоша (Б) – 4:1 у с което се настани макар и временно на първата позиция в родния футболен елит. „Сините“ обаче за пореден път изпитаха проблеми от бялата точка, като Паулиньо изпорти дузпав 63-тата минута при резултат 2:0.

Макар и временно, Левски се настани на върха в класирането, като ще чака знак „1“ или „Х“ на Ботев (Вр) – ЦСКА.

Актуални мачове:

21 септември 2018, петък, 17:30 ч / IX кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)           1:1 (1:0)  /пряко по Нова спорт/
  [1:0 Флорент Бояй 18', 1:1 Борислав Цонев 89']
21 септември 2018, петък, 20:00 ч / IX кръг:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         4:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/
  [1:0 Давид Яблонски 3', 2:0 Йерсон Кабрал 51', 3:0 Станислав Костов 65',
   4:0 Станислав Костов 73, 4:1 Григор Долапчиев 83']
22 септември 2018, събота, 17:30 ч / IX кръг:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -  /пряко по Диема спорт/
22 септември 2018, събота, 20:00 ч / IX кръг:
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 15:00 ч / IX кръг:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 17:30 ч / IX кръг:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   -  /пряко по Диема спорт/
23 септември 2018, неделя, 20:00 ч / IX кръг:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -  /пряко по Диема спорт/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Ботев (Пловдив)                     8    3   2   3    7:4    11     [1 0 0  2:0  3]
 8. Етър ВТ (Велико Търново)            9    3   2   4   10:11   11     [0 0 1  0:2  0]
 9. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    8    3   1   4    6:9    10     [1 0 0  2:0  3]
10. Славия 1913 (София)                 8    2   4   2    8:7    10     [0 0 1  0:2  0]
11. Ботев (Враца)                       8    2   2   4    7:13    8 [+]
12. Дунав 2010 (Русе)                   8    2   0   6   10:17    6
13. Септември (София)                   8    1   1   6    6:12    4
14. Верея (Стара Загора)                8    0   2   6    1:13    2

Бележки
  - Ботев (Враца) играе домакинските си мачове на ст."Огоста" в Монтана.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София.
  - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София.