Луди клипове

Колко болка може да понесе този волейболист? (ВИДЕО)

Водещи новини

Графиката е категорична редовен ли беше вторият гол на Черно море срещу ЦСКА или не! (ВИДЕО)

Черно море удари с 2:0 ЦСКА в дербито от 21-вия кръг на Първа лига, който се игра на стадион „Тича“.

Второто попадение за „моряците“ в 62-та минута е изключително спорно, а повторенията показаха, че е трябвало да бъде маркирана засада на Аристоте ‘Донгала.

Мирослав Енчев центрира в наказателното поле на ЦСКА, където Н’Донгала стреля с глава, Витаутас Черняускас спаси. След това отбитата топка отново попадна в Н ‘Донгала, който стреля, но тя се спря в десния стълб на вратата на ЦСКА. Топката попадна у Радослав Василев, който отблизо не пропусна да вкара.

Повторенията показаха, че при центрирането на Енчев, Н’Донгала е в положение на засада.

След това при удара на Ндонгала няма засада на Виктор Генев, който след това играе с топката.

Факт е обаче, че и при 0:1, и при 0:2 ЦСКА се нуждаеше от голови положения, за да търси точки, а такива липсваха и от морална гледна точка „червените“ надали биха могли да хвърлят сериозна вина върху съдията Апостолов за загубата си.

Кирил Десподов накара Италия да заговори за него (ВИДЕО)

Футболист №1 на България Кирил Десподов накара Италия да заговори за него, след като имаше ключова роля при обрата на Каляри от 0:1 до 2:1 срещу Парма!

Бившата звезда на ЦСКА влезе в игра за тима си в 56-ата минута при резултат 0:1 и сериозно раздвижи играта в предни позиции.

Попадението за тима от Емилия-Романя отбеляза Юрай Куцка с глава в 40-ата минута след много добра асистенция на Масимо Гоби, а Каляри обърна резултата с два гола на Леонардо Паволети в 66-ата и в 86-ата минута. Днешният успех на тима от Сардиния сложи край на негативната серия, в която Каляри на Лорандо Маран бе влязъл. Отборът не бе постигал успех в шест срещи.

КАЛЯРИ: Алесио Краньо, Лука Чепители, Фабио Пизакане, Лука Пелегрини, Симоне Падоин, Лука Чигарини, Артур Йоница, Николо Барела, Жоао Педро, Алесандро Дейола, Леонардо ПаволетиПАРМА: Луиджи Сепе, Бруно Алвеш, Симоне Якопони, Алесандро Бастони, Юрай Куцка, Антонио Бариля, Лео Стулац, Масимо Гоби, Жервиньо, Джонатан Биабиани, Роберто Инглезе

Приказката на отбора от 4-та дивизия, който радваше Европа, приключи! (ВИДЕО)

Приказката на отбора от 4-та дивизия, който спечели симпатиите на Футболна Европа, приключи. Нюпорт Каунти отпадна на 1/8-финалите за Купата на Англия след резонна домакинска загуба с 1:4 от Манчестър Сити.

Лерой Сане (51), Фил Фодън (75, 89) и Рияд Марез (90+4) вкараха головете за успеха на гостите, а за домакините се разписа Педрайг Амонд (88). Така „гражданите“ сложиха край на приказката за тима от четвърта дивизия, който стигна до този етап за първи път от 1949 година, отстранявайки Лестър и Мидълзбро в предните два кръга.

Мениджърът на гостите Хосеп Гуардиола направи седем промени в сравнение със състава, който разгроми Челси с 6:0 миналата седмица. Николас Отаменди, Данило, Давид Силва, Льорой Сане, Фил Фодън, Риад Марез и Грабриел Жезус започнаха титуляри, а Стърлинг, Де Бройне, Бернардо Силва и Илкай Гюндоган останаха резерви.