Луди клипове

Феноменален гол в женски футболен мач, а само да видите кактво се случи с топката (ВИДЕО)

Изцепки

Гонсало Игуаин, какво по дяволите прави главата ти там?! (ВИДЕО)

Гонсало Игуаин вкара втория гол за Челси при 2:2 срещу Бърнли. В 14-тата минута, при резултат 1:1, бившият нападател на Реал (Мадрид) вкара по перфектен начин, правейки отлично двойно подаване в наказателното поле на гостите със Сесар Аспиликуета, който му подаде с пета.

След гола Игуаин отиде да празнува с феновете, а главата му се оказа в пазвата на сочна привърженичка и очевидно аржентинецът не бързаше да си я вади оттам.

23 април 2019 ще остане паметен ден за Премиър Лийг: вижте най-бързия гол в историята ѝ! (ВИДЕО)

Най-бързият гол в историята на Премиър Лийг – Шейн Лонг от Саутхямптън при гостуването на Уотфорд – в 7.69 сек. Интересно е, че срещата от 36-ия кръг завърши 1:1, след като домакините пък стигнаха до гол в последната минута.

Футболна звезда разви скорост, по-висока от световния рекорд на Юсеин Болт (ВИДЕО)

Футболистът на ПСЖ Килиан Мбапе успя да развие скорост по-висока от тази на световния рекордьор на 100 метра Юсейн Болт по време на първия гол срещу Монако (3:1).

Мбапе направи невероятен спринт през центъра на терена, от средата до наказателното поле, където получи топката и откри за 1:0.

Скоростта на Юсейн Болт по време на осъществяването на световния рекорд е била 37,58 км/ч, а Килиан Мбапе взе дистанцията на терена, макар и не в пълния вариант на Болт, за 38 км/ч.

Рекордът на Юсейн Болт е от 2009 година, когато успя да пресече линията на 100 метра за 9.58 секунди.