Луди клипове

Оставящ без дъх гол: вратар вкара директно с удар малко пред собственото наказателно поле (ВИДЕО)

В LudSport обичаме да поставяме акцент върху красотата на футбола, а това значи, че няма как да пропуснем вратарят на Дартфорд Дирън Ибрахим, който вкара срещу Чипънъм с удар малко преди собственото наказателно поле. Оставящ без дъх гол!

Страхотен гол на Кристиян Малинов донесе „хикс“ на ЦСКА с немци (ВИДЕО)

ЦСКА направи 1:1 срещу осмия във Втора Бундеслига Бохум в първата си зимна проверка.

Символичните домакини откриха чрез Майер (63), но националът на Българи  (75) с красив диагонален шут с левия крак изравни.

🔞 Ужасяващо: мълния удари футболист по време на мач! (ВИДЕО)

Футболистът на Агуа Санта Енрике до 20 г. бе ударен от мълния по време на мача срещу Атлетико (Минейро) до 20 г.

Изцепки

Лудогорец бра срам в първата си проверка в Турция (ВИДЕО)

Българският шампион Лудогорец малко изненадващо се срина с 1:3 срещу румънския Ботошани в първата си проверка на турска земя. „Орлите“ направиха доста пропуски и логично отстъпиха, въпреки че откриха с гол на Натанаел (11). Бурка изравни в 36-ата, а резервата Фуло 64-ата и 68-ата минута), донесе успеха на северните съседи.

Все пак като оправдание за тима на Тони Здравков може да послужи това, че настивникът заложи на две различни единайсеторки в двете полувремена.

Стартов състав на Лудогорец: Хорхе Брун, Лукас Саша, Георги Терзиев, Рафаел Форстър, Натанаел, Густаво Кампаняро, Мей Махлангу, Джоди Лукоки, Доминик Янков, Вандерсон, Якуб Шверчок

Лудогорец през второто полувреме: Даниел Наумов, Сисиньо, Антон Недялков, Яцек Горалски, Абел Анисе, Светослав Дяков, Марселиньо, Димо Бакалов, Адриан Попа, Давид Рибейро, Клаудио Кешерю

Ботошани: Мартин Фрайзъл, Андрей Патаке, Андрей Чиндрис, Андрей Бурчъ, Аристидис Соиледис, Муса Диаките, Енрико Папа, Ервин Онженда, Александру Корбан, Михай Роман, Лоренциу Буш