Лео Меси си купи самолет за 15 млн. $ – само погледнете за какъв лукс отвътре става въпрос (СНИМКИ)

Лионел Меси рядко хвърля милиони накуп за скъпи придобивки, но сега го направи! Бълхата си купи частен самолет, чиято стойност се равнява на 15 милиона долара, пише Doble Amarilla.

Преди обаче частният самолет да влезе в употреба на семейство Меси, по него трябва да се направят леки подобрения, най-вече във външния вид.

Отделно на всяко стъпало към самолета са изписани имената на членовете на семейството на петкратния носител на „Златната топка“ – Лео, Антонела, Матео, Тиаго и Чиро.

Страхил Попов с култово мнение: Вкараха ни от изритана топка

Националният бранител Страхил Попов смята, че България е изпуснала заслужена победа срещу Черна гора на старта на квалификациите за Евро 2020, като съперник е вкарал гол от изритана топка.

“Имахме три стопроцентови положения, доста силно играхме през първото полувреме. Групата е много изравнена и всеки може да победи всеки. Не ни свършиха силите през втората част. Техният гол не беше атака, а някаква изритана топка. Стъписахме се от гола им, а след това се окопитихме. Имахме положения. Минчев можеше да вкара и да вземем трите точки. Имаше мачове, в които с малко удари вкарвахме голове, така че не мисля, че пропуските са хронична слабост“, заяви Страхил Попов.

Петър Хубчев: Успешно начало за България

Селекционерът на националния ни отбор Петър Хубчев смята, че България е стартирала успешно квалификациите за Евро 2020, въпреки че стигна само до 1:1 с Черна гора след гол от несъществуваща дузпа.

“Труден двубой, но не сме очаквали лесен мач. Има съжаление, че не  победихме. Имахме положения, от които можехме да се възползваме по-добре, но не успяхме да вкараме. Не е само шанс. Много работи са.

Първото полувреме беше по-добро. Второто няколко фактора изиграха роля. Голът на контраатака, при която можехме да се справим по-добре. След това 15-20 минути отборът не беше на терена. След това успяхме да се мотивираме и да изравним. За мен началото е успешно. Всяка точка и всеки гол може да реши класирането”, каза Хубчев.

Най-голямата изцепка в квалификациите за Евро 2020! (ВИДЕО)

Един от най-добрите вратари в света – Тибо Куртоа, за пореден път демонстрира слаба игра този сезон, като стана за резил на старта на квалификациите за Евро 2020. Белгия удари с 3:1 Русия, но при 1:0 за домакините, вратарят им Куртоа направи подарък на Сборная, от който се възползва халфът на Валенсия Денис Черишев.