Луди клипове

Нищо ново под слънцето – още едни отупаха Левски на Георги Дерменджиев (ВИДЕО)

Левски загуби и третата си контрола в Кипър под ръководството на Георги Деремнджиев. „Сините“ отстъпиха с 1:2 пред руския Урал, в който като титуляр бе родния национал Николай Димитров.

Андрей Панюков се разписа на два пъти за Урал, а за българския тим точен бе Станислав Костов.

Преди това поражение, с новия си треньор Левски падна и от Хенан (Китай) и Висла (Плоцк, Полша).

Навръх Илинден Морето наистина взе сериозна жертва (ВИДЕО)

Оказа се вярно поверието, че навръх Илинден Морето взима жертви. Черно море „удави“ с 3:1 ЦСКА на „Българска армия“ и го остави без пълен успех и във второто домакинство на „червените“ от началото на сезона.

Гостите поведоха с „класически“ резултат, който дори може да увеличат, преди да падне почетният гол на Тони Уот (74).

В 23-тата минута Черно море откри резултата. Родриго намери Исмаил Иса на лявото крило. Нападателят преодоля майсторски централния бранител Нуно Томаш и след великолепен фалцов шут с десния крак не остави шанс на вратаря Витаутас Черняускас – 1:0 за „моряците“.

В 37-ата минута Черно море удвои. Скоростна атака отляво завърши с прострелно центриране на Мартин Минчев. Стойчо Атанасов се хвърли да го спре, но го стори с ръце и арбитърът Георги Кабаков отсъди дузпа, която Родриго Енрике реализира.

Сетне Виктор Попов надигра Жеферсон и Божидар Чорбаджийски, след което върна към Родриго Енрике, който с удар по земя от 14-15 метра вкара втория си гол в мача за 0:3.

Тони Уот върна един гол за ЦСКА след като засече центриране на Вив Соломон-Отабор, а Попов бе изгонен с втори жълт картон минути преди края на редовното време.

Изцепки

Златан Ибрахимович прикова погледите на футболния свят: „Не съм тук, за да ме сравняват с Карлос Вела“ (ВИЕДО)

Златан Ибрахимович избухна с хеттрик за обрата от 0:1 до 3:2 на неговия Лос Анджелис Галакси срещу градския съперник ФК Лос Анджелис.

След края на мача Ибра се изцепи, че е номер 1 в първенството на Щатите, не е отишъл там и не разбира как журналистите имали смелостта да го сравняват със звездата на противниковия отбор Карлос Вела, който вкара другите два гола.

Страхотен гол във вечерния петъчен мач от efbet лига (ВИДЕО)

Страхотен гол беляза мача от efbet Лига в петък вечер. Радослав Кирилов от Славия вкара на Локомотив (Пд) минути преди края на редовното време. Атакуващият футболист на „белите“ простреля с красив фалц вратата на „смърфовете“, за да оформия крайния резултат – 3:2 за домакините.

Това бе първи гол за Ради Кирилов през сезона.

Бившият футболист на Киево със сигурност попада в плановете на Красимир Балъков в оставащите квалификационни мачове за Евро 2020.