Изцепки

Измислиха нови прозвища на „баджанаците“ от Левски (СНИМКА)

Закачките с Валери Божинов и Ники Михайлов не спират. Двамата бивши национали станаха съотборници в Левски, но определено връзката е по-особена, тъй като извън терена деляха едни и същи жени – Николета Лозанова и Алисия, като Божинката има по едно дете и от двете.

Във фейсбук страничката „Топка е – върти се“ снимка на вратаря и нападателя от лагера в Турция бе сравнена с такава на Роберто и Дино Баджо, а нашите момчета са кръстени – Валери и Ники Баджо.

Изцепки

Бомбата на десетилетието в Лига Европа!

Хърватският гранд Хайдук (Сплит) допусна може би най-голямата изненада в последните години в евротурнирите, след като стана за срам срещу непретенциозния малтийски Гзира Юнайтед в първия предварителен кръг на Лига Европа.

След успех с 2:0 в първия мач на островната държава, то срещата-реванш на „Полюд“ изглеждаше за протокола и сякаш въпросът бе с колко гола ще си тръгнат скормните гости. Хайдук водеше с 1:0 до 57-ата минута. Жради изведе домакините напред, но след това опонентите им отговориха с цели три попадения – гол на Жеферсон и два на Коне.

Вторият гол на Хамед Коне дори дойде в шестата минута на даденото от рефера продължение, за да може Гзира Юнайтед да продължи към втори кръг, където ще играе срещу Вентспилс.

Водещи новини

Можете ли да повярвате, че в Турция за това влизане дават само жълт картон? (ВИДЕО)

Изцепки

55 драматични секунди, каквито рядко ще гледате друг път във футболен мач (ВИДЕО)