Изцепки

Александър Томаш със странен коментар за бъдещето на Димитър Бербатов

За пореден път старши треньорът на Берое Александър Томаш не пожела да даде уклончив отговор дали добрият му приятел и 7-кратен Футболист №1 на България Димитър Бербатов ще облече зеления екип напролет.

Вероятността за това бе коментирана по много интересен начин от треньора на заралии Александър Томаш след победата в последната контрола над Ботев (Гълъбово).

Бербатов? Винаги има шанс за всичко, но дали е реално това да се случи“, енигматично заяви Томаш.

Изцепки

Бомбата на десетилетието в Лига Европа!

Хърватският гранд Хайдук (Сплит) допусна може би най-голямата изненада в последните години в евротурнирите, след като стана за срам срещу непретенциозния малтийски Гзира Юнайтед в първия предварителен кръг на Лига Европа.

След успех с 2:0 в първия мач на островната държава, то срещата-реванш на „Полюд“ изглеждаше за протокола и сякаш въпросът бе с колко гола ще си тръгнат скормните гости. Хайдук водеше с 1:0 до 57-ата минута. Жради изведе домакините напред, но след това опонентите им отговориха с цели три попадения – гол на Жеферсон и два на Коне.

Вторият гол на Хамед Коне дори дойде в шестата минута на даденото от рефера продължение, за да може Гзира Юнайтед да продължи към втори кръг, където ще играе срещу Вентспилс.

Водещи новини

Можете ли да повярвате, че в Турция за това влизане дават само жълт картон? (ВИДЕО)

Изцепки

55 драматични секунди, каквито рядко ще гледате друг път във футболен мач (ВИДЕО)