Водещи новини

Приятно гледане: ето го домашното софт п🔞рно на Никол Шерцингер (ВИДЕО)

Страхил Попов с култово мнение: Вкараха ни от изритана топка

Националният бранител Страхил Попов смята, че България е изпуснала заслужена победа срещу Черна гора на старта на квалификациите за Евро 2020, като съперник е вкарал гол от изритана топка.

“Имахме три стопроцентови положения, доста силно играхме през първото полувреме. Групата е много изравнена и всеки може да победи всеки. Не ни свършиха силите през втората част. Техният гол не беше атака, а някаква изритана топка. Стъписахме се от гола им, а след това се окопитихме. Имахме положения. Минчев можеше да вкара и да вземем трите точки. Имаше мачове, в които с малко удари вкарвахме голове, така че не мисля, че пропуските са хронична слабост“, заяви Страхил Попов.

Петър Хубчев: Успешно начало за България

Селекционерът на националния ни отбор Петър Хубчев смята, че България е стартирала успешно квалификациите за Евро 2020, въпреки че стигна само до 1:1 с Черна гора след гол от несъществуваща дузпа.

“Труден двубой, но не сме очаквали лесен мач. Има съжаление, че не  победихме. Имахме положения, от които можехме да се възползваме по-добре, но не успяхме да вкараме. Не е само шанс. Много работи са.

Първото полувреме беше по-добро. Второто няколко фактора изиграха роля. Голът на контраатака, при която можехме да се справим по-добре. След това 15-20 минути отборът не беше на терена. След това успяхме да се мотивираме и да изравним. За мен началото е успешно. Всяка точка и всеки гол може да реши класирането”, каза Хубчев.

Най-голямата изцепка в квалификациите за Евро 2020! (ВИДЕО)

Един от най-добрите вратари в света – Тибо Куртоа, за пореден път демонстрира слаба игра този сезон, като стана за резил на старта на квалификациите за Евро 2020. Белгия удари с 3:1 Русия, но при 1:0 за домакините, вратарят им Куртоа направи подарък на Сборная, от който се възползва халфът на Валенсия Денис Черишев.