Луди клипове

Такъв гол няма да видите скоро! (ВИДЕО)

Брайън Лосано от Сантос Лагуна (Мексико) разпочетва вратата на Ню Йорк Ред Бул (САЩ) в мач от Шампионската лига на Северна Америка. Сантос спечели 1/4-финала реванш след обрат от 0:2 до 4:2 с 2 гола на Лосано и се класира за полуфиналите с общ резултат 6:2.

Вижте тази публикация в Instagram.

Hit it right in the sweet spot 😍🚀 @concacaf @brianlozano18 @clubsantos

Публикация, споделена от 433 (@433) на

Водещи новини

Защитникът на ЦСКА Иван Турицов получи тежка контузия в края на първата част по време на дербито с Левски.

Бранителят бе фаулиран от Паулиньо и при падането усука зверски своето коляно. Капачката му буквално се измести, а при вида на травмата човек от щаба на сините, който бе на 6-7 метра от случката, се хвана невярващ за главата при вида на гледката.

„Утре ще стане ясно каква точно е контузията ми и колко време няма да мога да играя“, заяви Турицов.

Последното „вечно дерби“ за сезона сложи край на ужасяваща тенденция (ВИДЕО)

ЦСКА спечели с 2:0 срещу Левски последното „вечно дерби“ за сезона и така се сложи края на ужасяващата тенденция двата тима да не намират противниковата мрежа в 7 поредни полувремена. В последните 3 сблъсъка Левски спечели на два пъти с по 1:0, а предният мач пък завърши 0:0, като и в при двете „сини“ победи попаденията бяха автоголове.

Първият гол в правилната мрежа този сезон бе дело на Тиаго Родригеш в 70-ата минута от пряк свободен удар, а след като остана с човек повече в 84-тата минута заради червен картон на Нуно Рейш, ЦСКА удвои чрез Евандро (86).

Така Левски ще играе баржа за Лига Европа за трета поредна година, вероятно срещу Славия, докато ЦСКА остава в борбата за титлата с Лудогорец, на точка от „орлите“ кръг преди края.

Изцепки

Роналдо фрасна сина си с купата (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо отпразнува на терена със семейството си своята дебютна титла с хегемона в Италия Ювентус. Куриозен момент обаче се получи, когато големият син на звездата на „бианконерите“ – Кристиано-джуниър, бе фраснат от татко си с купата болезнено в главата. Детето го заболя за минути, а пък онлайн пространството започна шеги с португалеца, че едва ли не почти е убил” сина си.