Изцепки

Развъзката на Манчестър Сити – Тотнъм „роди“ 11-та Божа заповед!

Отстраняването на Манчестър Сити от Тотнъм на 1/4-финалите на Шампионска лига роди 11-та Божа заповед. Както знаете, „небесносините“ спечелиха с 4:3, но с общ резултат 4:4 и по-малко голове на чужд терен отпаднаха. Всъщност Сити стигна до така заветния гол за 5:3 дълбоко в добавеното време, но с помощта на видео асистент рефера (ВАР) попадението на Рахийм Стърлинг бе отменено от турския рефер Джунейт Чакър.

„11-та божа заповед

Не се радвай преди да разгледат с ВАР!“, написа майтапчия в групата „EUROFOOTBALL“във фейсбук.

Изцепки

Бомбата на десетилетието в Лига Европа!

Хърватският гранд Хайдук (Сплит) допусна може би най-голямата изненада в последните години в евротурнирите, след като стана за срам срещу непретенциозния малтийски Гзира Юнайтед в първия предварителен кръг на Лига Европа.

След успех с 2:0 в първия мач на островната държава, то срещата-реванш на „Полюд“ изглеждаше за протокола и сякаш въпросът бе с колко гола ще си тръгнат скормните гости. Хайдук водеше с 1:0 до 57-ата минута. Жради изведе домакините напред, но след това опонентите им отговориха с цели три попадения – гол на Жеферсон и два на Коне.

Вторият гол на Хамед Коне дори дойде в шестата минута на даденото от рефера продължение, за да може Гзира Юнайтед да продължи към втори кръг, където ще играе срещу Вентспилс.

Водещи новини

Можете ли да повярвате, че в Турция за това влизане дават само жълт картон? (ВИДЕО)

Изцепки

55 драматични секунди, каквито рядко ще гледате друг път във футболен мач (ВИДЕО)