Изцепки

Еден Азар хвърли голямата бомба след Челси – Арсенал (4:1)

Голямата звезда на Челси Еден Азар хвърли голямата бомба след триумфа на „сините“ в Лига Европа с 4:1 над Арсенал, като намекна, че се е договорил с Реал (М) и остава само двете ръководства да уточнят цената.

„Това е моето чао с Челси”, бе коментарът на белгийския плеймейкър след последния съдийски сигнал на мача, в който вкара третия и четвъртия гол за тима на Маурицио Сари.

„Всичко беше прекрасно днес. Мисля, че и двата отбора играхме под стрес първото полувреме, защото е финал, но след това Оливие Жиру вкара.

Това беше стартът на една велика нощ. Играхме добре и контролирахме мача, щастлив съм, че оставям тази купа при момчетата. Мениджърът ни каза да играем футбол след почивката и ние показахме класата си.

Ще решим в следващите дни, тъй като досега мислих само за финала. Направил съм вече своето решение и чакам разбирателство между клубовете. Мисля, че това е моето „чао” с Челси, но във футбола никога не знаеш. Мечтата ми бе да играя във Висшата лига и го направих за един голям отбор. Сега е време за ново предизвикателство”, заяви Еден Азар.