Опитайте приставката на Ludsport.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.
Последвайте ни във

Без майтап

Вижте пълната програма на Първа професионална лига сезон 2019/2020 – кръг по кръг

Публикувано

на

Левски започва новия сезон с гостуване на Дунав в Русе, а ЦСКА посреща Етър. Това отреди жребият за Първа лига, теглен в базата на националния отбор в „Бояна“. Шампионът от последните 8 г. Лудогорец ще започне да брани титлата с гостуване на Царско село.

В момента именно в хотелския комплекс в София са на подготовка футболистите на Стойчо Стоев.

Първият кръг ще се проведе между 12 и 15 юли. Датите и часовете ще бъдат обявени, след като ги одобри телевизията, излъчваща мачовете. Също така ще се изчака и тегленето на жребия за евротурнирите, за да може програмата да бъде съобразена с българските участници.

Първото голямо дерби ще е в V кръг в началото на август, когато Лудогорец посреща ЦСКА-Сф в Разград. В XII „орлите“ приемат Левски. Дербито между „сини“ и „червени“ ще е в VIII кръг, а символичен домакин е ЦСКА-Сф. По решение на МВР двата тима играят помежду си на Националния стадион. В VIII кръг ще е и първото пловдивско дерби между Локо и Ботев, които ще мерят сили на „Лаута“. Мачовете ще са между 30 август и 1 септември.

                           I кръг

12-15 юли 2019 г.:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 

                           II кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 

                           III кръг

Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)               - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 

                           IV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 

                           V кръг

Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                 - 

                           VI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                        - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        - 

                           VII кръг

Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)            - 

                           VIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                 - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 

                           IX кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                           X кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)            - 

                           XI кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Левски (София) - Ботев (Враца)                             - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)              - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           XIII кръг

Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                      - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 

                           XIV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                     - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 

                           XV кръг

Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XVI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   - 
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

                           XVII кръг

Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XVIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             - 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                 - 

                           XIX кръг

Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        - 

                           XX кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)                  - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         - 
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)            - 

                           XXI кръг

Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   - 

                           XXII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)                       - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    - 

                           XXIII кръг

Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          - 
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 

                           XXIV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Враца) - Левски (София)                             - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)              - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               - 

                           XXV кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали)                   - 

                           XXVI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 

източникbulgarian-football.com

 

Избрано