Луди клипове

ЦСКА с впечатляващо представяне в Австрия (ВИДЕО)

ЦСКА победи елитния чешки Прибрам с 3:0 в първа контрола от лагера в Австрия. Три от новите попълнения – Петър Занев, Денис Давидов и Греъм Кери започнаха като титуляри, а последният можеше да открие резултата в осмата минута.

ЦСКА все пак поведе няколко минути по-късно с гол на Али Соу, който получи топката от Рафаел Енрике, обърна се и с удар по земята я вкара във вратата на съперника за 1:0. Между 20-ата и 27-ата минута новите попълнения Греъм Кери и Денис Давидов можеха да се превърнат в асистенти, но Тиаго Родригес и Нуно Пинто не успяха да вкарат.

Последваха още няколко пропуска и една греда преди да дойде 41-ата минута, в която Давидов подаде на Рафаел Енрике, който залъга вратаря и направи 2:0.

През втората част ЦСКА излезе с нови 11 на терена, след които вратарят Густаво Бусато, Тони Уот и Диего Фабрини. Уот се размина с гола в 52-ата минута, когато удари гредата, но друго ново попълнение – Диего Фабрини успя да се разпише за 3:0 в 78-ата минута. Италианецът получи топката от Евандро, спря я и матира вратаря на Прибрам.

Iледващата проверка е на 27 юни (четвъртък) от 19:00 часа срещу унгарския Ференцварош.

ЦСКА (първо полувреме): 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 11. Петър Занев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес (к), 7. Денис Давидов, 17. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 22. Али Соу

ЦСКА (второ полувреме): 12. Густаво Бусато, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков 9. Тони Уот

Изцепки

Забелязахте ли какво направи Марселиньо, когато Стойчо Стоев го замени? (ВИДЕО)

Полузащитникът на Лудогорец Марселиньо прие с иронична усмивка решението на Стойчо Стоев да го замени в средата на второто полувреме на мача с Ференцварош. Бразилецът се засмя, когато видя, че на негово място влиза Дан Битон, а след това доброто му настроение продължи и на скамейката, когато продължи да се усмихва и да си говори нещо с част от съотборниците си./Спортал

Глупаво изпълнената дузпа, която май изяде главата на Лудогорец – ето обяснението на изпълнителя Якуб Швиерчок (ВИДЕО)

Големият грешник за Лудогорец от мача с Ференцварош Якоб Швиерчок обясни защо изпълни в 29-ата минута дузпата в полза на „орлите“ срещу Ференцварош в стил „Паненка“. Полякът профука ситуацията при 1:2 и сякаш това прекърши устрема на „орлите“ за обрат не само в мача, но и в общия резултат.

Извън спорта

Дани Златков привлича вниманието на Instagram с танци от плажа (ВИДЕО)

Футболистът на Вихрен (Сандански) Дани Златков, известен като БГ Роналдо, се отдаде на почивка и привлече вниманието на социалните мрежи с танц от почивката си в Гърция.