Луди клипове

Навръх Илинден Морето наистина взе сериозна жертва (ВИДЕО)

Оказа се вярно поверието, че навръх Илинден Морето взима жертви. Черно море „удави“ с 3:1 ЦСКА на „Българска армия“ и го остави без пълен успех и във второто домакинство на „червените“ от началото на сезона.

Гостите поведоха с „класически“ резултат, който дори може да увеличат, преди да падне почетният гол на Тони Уот (74).

В 23-тата минута Черно море откри резултата.

Родриго намери Исмаил Иса на лявото крило. Нападателят преодоля майсторски централния бранител Нуно Томаш и след великолепен фалцов шут с десния крак не остави шанс на вратаря Витаутас Черняускас – 1:0 за „моряците“.

В 37-ата минута Черно море удвои. Скоростна атака отляво завърши с прострелно центриране на Мартин Минчев. Стойчо Атанасов се хвърли да го спре, но го стори с ръце и арбитърът Георги Кабаков отсъди дузпа, която Родриго Енрике реализира.

Сетне Виктор Попов надигра Жеферсон и Божидар Чорбаджийски, след което върна към Родриго Енрике, който с удар по земя от 14-15 метра вкара втория си гол в мача за 0:3.

Тони Уот върна един гол за ЦСКА след като засече центриране на Вив Соломон-Отабор, а Попов бе изгонен с втори жълт картон минути преди края на редовното време.